Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Ondrášek – propagace inovace ve velkém stylu

 

Jako zastupující vystavovatel představila na brněnském výstavišti v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu firma ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s.r.o. tiskárenské stroje firmy Markem – Imaje S.A.S.

Mimo prezentace nového designu stánku z dílny BVV, který má budit dojem vzdušnosti a jednoduchosti spojenými s pestrými barvami, ilustrujícími tiskárenský průmysl, představili své hlavní novinky.

Jejich nové tiskací stroje mají oproti předchozím rychlejší jak samostatný tisk, tak i jeho frekvenci, což zvyšuje produkční kapacitu tiskárenských závodů.

Konkrétně byla představena nová tiskárna typu 94-50C, u které byl vyřešen nepříjemný problém zanášení stroje pigmentací. Tato tiskárna vyniká mezi konkurencí i svou obdivuhodnou délkou servisního intervalu, který čítá 8000 hodin provozu.

Jako další byly uvedeny nové typy termochromatických inkoustů, které zabraňují nevhodnému opětovnému používání již použitých inkoustů a 5 nových tiskových módů které tiskařům zjednodušují práci intervalovým tiskem.

Důležitou novinkou je také zavedení technologie, která umožňuje zákazníkům vyměnit inkoustový modul ve své tiskárně bez potřeby servisního pracovníka. Tato novinka tak snižuje náklady na provoz tiskáren, a díky tomu, že výměna modulu zabere maximálně 5 minut, také ušetří čas.

Datum: 14.9.2015 12:05:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště