Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
3.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Obráběcí stroje TAJMAC-ZPS ze Zlína jsou symbolem tradice a stability

 

Na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představuje TAJMAC-ZPS novinky především z produktové řady obráběcích center. Firma TAJMAC-ZPS prezentuje exponáty ze dvou divizí. Prezentovala také Desetiosý K’MX SWING a osmiosý K’MX 816 CLEVER a návštěvníkům představuje svou vizi průmyslu 4.0.

Divize MANURHIN K‘MX letos nevystavuje novinky, ale nejproduktivnější dlouhotočné automaty - desetiosý K’MX SWING a osmiosý K’MX 816 CLEVER. Oba stroje umí obrábět tyčový materiál až 4 nástroji současně. „Hodí se zejména pro složitější součásti vyráběné ve velkých sériích, u kterých není potřeba stroj často přeseřizovat a naplno se tak využije jejich vysoká produktivita,“ řekla za společnost Hana Modlitbová. Stroje jsou vhodné zejména pro automobilový průmysl, který je nabitý rotačními součástmi o velkých sériích a malých maržích.

Rovněž divize CNC nevystavuje úplné novinky. Nicméně aplikaci stroje MCFV 1060, vhodný především pro sériovou výrobu, s automatickým výměníkem palet, robotem a aplikací Průmyslu 4.0 můžeme za novinku považovat. V automatizaci výrobního procesu lze totiž vidět budoucnost.

Společnost TAJMAC-ZPS, a.s., navazuje na více jak 115 letou tradici strojírenské výroby ve Zlíně, která začala ve firmě Baťa v roce 1903. Výrobní program firmy TAJMAC–ZPS se skládá z vysoce výkonných vertikálních, portálových a horizontálních obráběcích center a ze světového hlediska špičkových vícevřetenových automatů a dlouhotočných CNC automatů. Stroje se uplatňují v nejnáročnějších průmyslových odvětvích na všech světových trzích a získaly si velmi dobrou pověst pro svoje vysoké technické parametry, přesnost a spolehlivost.

Datum: 7.10.2019 16:50:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště