Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Obchodní příležitosti na dosah ruky

 

Možností navázat nové kontakty bude v rámci doprovodného programu ještě mnohem více. Již v prvních dvou dnech veletrhu proběhne tradiční B2B kontaktní platforma Kontakt-Kontrakt, která slouží účastníkům z různých zemí k systematickému vyhledávání nových dodavatelů, zákazníků a obchodních partnerů. Schůzky se sjednávají v předstihu s partnery dle zvolených parametrů a probíhají dle pevného harmonogramu, takže bývají velice efektivní. Zapojit se mohou i vystavovatelé MSV, kteří mají možnost vést jednání přímo na vlastním stánku. Aktuálně je do akce zapojeno více než 200 účastníků, s nimiž si noví zájemci mohou sjednat schůzku. Kontakt-Kontrakt se koná v rámci projektu Enterprise Europe Network.

Chystá se také několik zajímavých akcí na podporu exportu do různých teritorií. Agentura CzechTrade pořádá v úterý tradiční CzechTrade Meeting Point, dále seminář na téma „Clo a DPH v mezinárodním obchodě“ a Konferenci Thajsko, Indie. Ve středu se v režii CzechTrade uskuteční Konference Afrika, Blízký východ (JAR, Maroko, Egypt, Izrael, SAE) – exportní příležitosti. Nebudou chybět ani tradiční setkání pořádaná Komorou pro hospodářské styky se SNS – v úterý Business den Ruské federace a ve středu Business den Běloruska. EGAP organizuje v úterý seminář Afrika – nové trhy a příležitosti pro české exportéry a ve středu proběhne Kulatý stůl pro exportéry Svazu průmyslu a dopravy.

Řada mezinárodních obchodních příležitostí se otevře také na výstavních stáncích, vždyť podíl zahraničních vystavovatelů se na MSV v posledních letech blíží polovině. Nejvíce jich tradičně přijíždí z Německa, jehož spolkové země Bavorsko, Sasko, Sasko – Anhaltsko, Durynsko a Hesensko navíc opět připravují oficiální kolektivní expozice. Stánky s oficiální podporou vlády, ministerstva nebo agentury na podporu exportu dále otevřou Itálie, Čína, Francie, Polsko, Slovensko a Rakousko.

Datum: 12.8.2015 9:01:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště