Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

NTT DATA Business Solutions: Oceňovaný SAP Platinum Partner

 

NTT DATA Business Solutions je oceňovaným SAP Platinum Partnerem a spolehlivým průvodcem digitální transformací. Pomáháme společnostem všech velikostí růst a dosahovat lepších výsledků díky službám a řešením v ekosystému SAP – od aplikací, přes infrastrukturu, bezpečnost až po komunikaci. Inovujeme systémy SAP a vyvíjíme software na míru s cílem překonat vaše očekávání. Od založení společnosti před více než 30 lety jsme pracovali s mnoha tisíci společnostmi, pomohli jim se transformovat a dovedli je k ještě většímu úspěchu.

V rámci naší prezentace budete mít možnost podrobně se seznámit s aplikacemi nejnovějších SAP technologií v oblasti výroby. Navíc jsme si pro vás připravili několik ukázek unikátních řešení z dílny NTT DATA Business Solutions a NTT Czech Republic.

                        

Přijďte si vyzkoušet zákaznický servis budoucnosti. V rámci naší expozice vám dáme možnost si pohovořit s digitálním avatarem it.human. Tento avatar představuje další evoluční krok v oblasti automatizované zákaznické péče a je přenesením technologie chatbota do fyzického světa a jejím rozšířením a obohacením o technologie strojového učení, napojení na ERP systém a SAP Conversational AI. Výsledkem je avatar, který má neomezené produktové znalosti, komunikuje s nebývalou úrovní interaktivity, a navíc si dokonale pamatuje veškeré předchozí interakce se zákazníky. Zastavte se u naší expozice a zkuste s it.human prohodit pár slov.

Další zajímavostí z naší prezentace je it.XIA – pokročilé řešení pro servis a maintenance založené na standardu privátní 5G sítě, které dodává data o servisovaných zařízeních v reálném čase přímo údržbě či servisnímu techniku, a to jak na běžná chytrá zařízení jako je např. tablet, ale také do Smart Glasses pro rozšířenou realitu. V části naší expozice realizované společně s NTT Czech Republic budete mít možnost si tuto technologii vyzkoušet doslova na vlastní oči.  


Datum: 26.9.2022 20:50:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště