Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nový stroj na výrobu ozubených kol představila firma EPPINGER

 

Firma EPPINGER prezentovala na Mezinárodním strojírenském veletrhu v pavilonu P nové obrážecí zařízení – řešení pro všechny obráběcí operace. Již po desetiletí je EPPINGER synonimem pro inoavci, přesnost a spolehlivost. Dokazuje to i nové zařízení  Shaping Attachment.

„Výhodou je, že na jediné upnutí lze vyrábět tvary jako drážky, úkosy, torxy, vnitřní a vnější ozubení nebo vnitřní šestiharny,“ řekl výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku Dušan Kuchař. Podle něho tak odpadají zbytečné přípravné časy, a výrobní časy klesají při obrobení dílce na jediné upnutí. Zařízení je vybaveno trvalou mazací náplní pro doživotní mazání. Má velmi šetrný výrobní proces oproti konvenčním metodám. Tím se snižuje opotřebení stroje, čímž vzrůstá ziskovost.

Další novinkou byl frézovací agregát EPPINGER. Ten se používá pro výrobu ozubení zub za zubem, a to v maximální přesnosti. Pro dosažení vysoké přesnosti disponuje tento frézovací agregát obzvláště stabilními ložisky a přípravnou opěrnou přírubou. Stroj je flexibilní, může být použit pro přímé i šikmé ozubení a je plynule nastavitelný (+/- 20 stupňů). Při maximálních vstupních otáčkách 5000 otáček/min., převodovém poměru 2/1 a výstupním krouticím momentu až 45 Nm, přináší toto frézovací zařízení dostatečný výkon také pro opracování těžko obrobitelných materiálů. Pro výrobu vnějších ozubení jsou k dispozici různé průměry frézovacích trnů. Stroj se vyznačuje vysokou rentabilitou.

Datum: 9.10.2018 8:29:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště