Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Renishaw: Nový Equator™ 500

 

Nový, větší systém Equator 500 nyní umožňuje měření větších dílců v pracovním rozsahu o průměru 500 mm a výšce až 400 mm.

Oba kontrolní systémy Equator 300 a 500 jsou přesné v teplotním rozsahu 5 ºC až 50 ºC při jakýchkoliv teplotních změnách a dosahují rychlostí skenování přes 200 mm/s.

Jsou kompatibilní se softwarem Organiser pro snadnou ruční obsluhu, softwarem EZ-IO pro automatizaci a softwarem IPC (inteligentní řízení procesu) pro aktualizaci korekcí nástrojů na CNC obráběcích strojích.

Mezi typické aplikace patří výroba převodovek a odlitků motorových skříní osobních i nákladních automobilů, dílce hnací soustavy, jako jsou ojnice a skříně diferenciálů, odlitky náprav, lisované dílce, ventily a čerpadla.

Možnost umístění kontrolního systému Equator ve výrobním provozu umožňuje seřízení procesu přímo v místě výroby v reálném čase. Tím dochází k odstranění časových prodlev a snížení nároků na kontrolu hotového dílu. Kontrolní systém Equator je možno připojit buď k jednomu, nebo několika řídicím systémům CNC obráběcích strojů současně.

 

 

Datum: 30.8.2022 14:57:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště