Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

NEWTECH s.r.o.

PAV B 022, PAV P 044

Obráběcí stroje - pavilon P

FUJI – revoluční modulový obráběcí systém DLFn

Výrobní zařízení, které řeší problém s nedostatkem pracovních sil a minimalizuje zastavěnou plochu. Pro dosažení maximální efektivnosti umožňuje tento flexibilní modulární systém s robotickou manipulací vhodnou přestavbu nebo doplňování modulů. Může být sestavený z různých obráběcích jednotek jako například frézovací jednotka, soustružnická jednotka, jednotka pro soustružení hřídelí a další. Celkem je možné spojovat až ١٠ modulů o max. délce 4,5 m, které zabírají méně než polovinu místa konvenční linky.

Novinka

MITSUI SEIKI – pětiosé obráběcí centrum Vertex55X

Vysoce produktivní pětiosé obráběcí centrum určené pro velmi přesné obrábění především v leteckém průmyslu, v energetice a v dalších odvětvích náročných na vysokou a opakovanou přesnost výroby. V reakci na požadavky trhu nabízí MITSUI SEIKI vřetena 15 000, 25 000 a 30 000 otáček za minutu. Geometrie stroje a přesnost polohování je stále bezkonkurenční.

Novinka

Tvářecí stroje - pavilon B

ToolCell – ohraňovací lis s automatickou výměnou nástrojů LVD

Belgická společnost LVD představuje hydraulický ohraňovací lis ToolCell s integrovaným zásobníkem horních a spodních nástrojů, umístěným pod zadním dorazem stroje. Novátorská konstrukce upínače zabudovaného do ramena zadního dorazu stroje umožňuje, aby zadní doraz sloužil jako mechanismus výměny nástrojů. Všechny nástrojové stanice jsou přesně polohovány upínacím mechanismem a jejich seřizování, které je typické při ručním seřizování nástrojů, odpadá a tím je optimalizován celkový výkon stroje.

Systém automatické výměny nástrojů ToolCell snižuje seřizovací časy, maximalizuje výkon a efektivnost malosériové a středně sériové výroby.

ToolCell reaguje na trend zmenšování velikostí dávek, zkracování průběžných časů a zvyšování výkonu tak, že snižuje zásoby a umožňuje podnikům vyrábět výrobky v určeném množství a určeném čase dle požadavků zákazníka /just in time/. ToolCell rovněž snižuje mzdové náklady eliminováním potřeby kvalifikovaných pracovníků pro seřizování nástrojů.

www.newtech.cz

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště