Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Na MSV 2014 se představují inovační vývojové projekty moskevských firem

 

Včera, 29. září 2014, otevřel v Brně své brány 56. Mezinárodní strojírenský veletrh MSV 2014.  Součástí veletrhu je i výstavní expozice moskevských průmyslových a vědeckých podniků, kterou zde zorganizoval Odbor vědy, průmyslové politiky a podnikání města Moskvy. Cílem expozice je rozšířit odbytové trhy a podpořit exportně orientované moskevské společnosti.

V 16 hodin odpoledne se uskutečnil oficiální ceremoniál otevření expozice. Slavnostně ho zahájil Obchodní rada Ruské federace v České republice Sergej Stupar. Ceremoniálu se zúčastnil také Generální konzul Ruské federace v Brně Andrej Šaraškin a náměstkyně šéfa řízení průmyslové politiky moskevského výrobně výzkumného ústavu DNPP Natalia Popkova.

Svoji produkci v rámci moskevské expozice představují organizace jako například NP Asociace výrobců železniční techniky nebo akciová společnost NIPIAS, což jsou uznávaní lídři v oblasti výroby řídících systémů pro železniční dopravu, společnost Alitir, která se specializuje na vývoj systémů ochrany před korozí, Koncern Nanoindustrija – firma vyrábějící nanotechnologickou produkci a specializované laboratorní přístroje za použití nejmodernějších technologií, VNIINM A.A. Bočvara s technologií plyno-plazmové depozice a naprašování, společnost Interchpo, která představuje unikátní ochrannou depozici na bázi zinku, a další. V rámci moskevské expozice vystavuje celkem 10 firem.

Dalšími akcemi, které v expozici NDPP proběhnou, jsou Byznys-den Ruské federace, setkání a jednání účastníků expozice, návštěva českých inovačních firem a Den Moskvy. Ten proběhne 1. října 2014 a v jeho rámci budou účastníci expozice prezentovat své projekty zástupcům českých firem.

Rusko na veletrhu MSV 2014 reprezentuje také státní korporace Rosatom, expozice Čuvašské republiky, stejně jako delegace ze Sverdlovské, Samarské, Kaliningradské a Tulské oblasti.

Datum: 30.9.2014 18:01:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště