Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

MSV TOUR: Proč si projít veletrh společně s námi?

 

Mezinárodní strojírenský veletrh slibuje i v roce 2022 velkou porci vystavovatelů, stejně jako mnoho hodin exkluzivního doprovodného programu. Řada účastníků možná váhá, jak skloubit návštěvu expozic s možností inspirovat se v další náplni. Pod sloganem „Zažít veletrh jinak“ přináší zajímavou možnost projekt MSV TOUR, který skloubí oba prvky dohromady. 

Rychle, efektivně, bez čekání

Organizátoři komentovaných prohlídek z projektu #vseoprumyslu vytipovali napříč výstavištěm několik expozic, kde zajistili odborníky připravené na hromadnou prohlídku expozic. Odpadá tak nutnost čekat na pozornost někoho ze stánku, ostýchavě se prodrat v expozici k tomu zajímavému a třeba i dodá inspiraci k tomu, co je opravdu zajímavého k vidění po celém výstavišti pro moderní výrobu. Propojí se tak návštěva veletrhu s konferenčními prvky, kde na každé zastávce získáte poutavou přednášku.

Automatizace, robotizace a hlavně digitalizace

Právě nástroje moderní výroby jsou klíčovým prvkem veletrhu. V aktuální nepřehledné situaci na trhu se znovu ukazuje, že úspěch firem může záviset na rychlosti reakce na nové podmínky. Vybrané expozice nabízejí inovativní řešení pro průmysl s důrazem na automatizaci, robotizaci i digitalizaci. Současně firmy na veletrh dovážejí inovativní koncepty a nové produkty, které byste na návštěvě výstavy neměli minout.

Komplexní inspirace pro průmysl ve dvou hodinách

Účastníci komentovaných prohlídek postupně navštíví expozice firem Siemens, Beckhoff, Fanuc, SolidVision, 3Dwiser, Bosch Rexroth, Compas automatizace či unikátní technologický ostrov pod záštitou Národního centra pro Průmysl 4.0. Na něm pak společnou expozici vytvořili projekt RICAIP, Česká spořitelna a T-Mobile. To vše stihnete ve dvou hodinách od startu na stánku společnosti Trade media International, která za projektem stojí.

Neváhejte a zažijte veletrh jinak! Komentované prohlídky začínají každý den v 10 a 13 hodin a absolvovat je můžete po bezplatné registraci na www.msvtour.cz.                                                          

 

Datum: 28.9.2022 11:39:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště