Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

MSV TOUR 2022: Komentované prohlídky se zaměří na potenciál digitalizace i automatizace

 

Zažijte veletrh jinak! Navštivte vybrané stánky na MSV. Na každém z nich bude čekat expert, který představí novinky v oboru, zajímavá řešení a bude připraven na vaše dotazy. To vše bez čekání či nutnosti překonání ostychu při oslovení zastoupených firem. Navíc plné praktických ukázek, vždy se společným tématem. Jedná se o opravdu unikátní a moderní návštěvu veletrhu.

Kdy: 4. až 7. října 2022
Kde: Celá výstava (začátek u stánku TMI)
Registrace zdarma: www.msvtour.cz

Jak to funguje?

Vydavatelství Trade Media International společně s organizátorem MSV 2022, firmou Veletrhy Brno, připravilo pro vystavovatele a návštěvníky veletrhu opětovně populární netradiční doprovodný program. V patronaci časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku přináší opět MSV TOUR 2022 – organizované prohlídky vybraných vystavovatelů na aktuální klíčová témata související zejména s digitální transformací tuzemské výroby.

Podmínky účasti

Účast na trasách MSV TOUR je zdarma, při splnění podmínek předchozí registrace. V případě, že se registrovaný účastník neodhlásí nejpozději 24 hodin předem a nedostaví se k plánované trase, bude mu fakturován storno poplatek ve výši ceny vstupenky na veletrh (300 Kč). Domluva vždy možná! 

Tour je vyhrazena výlučně pracovníkům průmyslových podniků. Počet míst je omezen.

Časové rozvržení

Komentované prohlídky začínají každý den dopoledne i odpoledne na stánku společnosti Trade Media International. Všichni účastníci předem obdrží instrukce a finální načasování jednotlivých tras, na které se přihlásili.

Registrace účasti probíhá na www.msvtour.cz.

TIP: Podívejte se video z prohlídek veletrhu AMPER 2022. Chcete celý záznam prohlídky? Pokračujte zde>>


 

Datum: 29.7.2022 10:49:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště