Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV oslaví 60. ročník retro výstavou československých průmyslových legend a novým vizuálem

 

V roce oslav 100 let od založení Československa padla volba partnerské země MSV logicky na Slovensko, které se na tuto roli pečlivě připravuje. Oficiální slovenská expozice obsadí plochu o rozloze 500 metrů čtverečních v pavilonu A1, který se u příležitosti MSV celý symbolicky „oblékne“ do československých barev. Hlavním organizátorem expozice je SARIO - Slovenská agentura pro rozvoj investic a obchodu - a celkem se letos očekává účast 55 slovenských průmyslových firem. Dalších tisíc metrů čtverečních v pavilonu A1 zaplní retrospektivní výstava 100ries - Československé průmyslové legendy, která ukáže stovku příběhů ikonických výrobků, slavných značek a významných osobností spojených s historií veletrhu.

V rámci doprovodného programu MSV proběhne v úterý 2. října Slovenský národní den, tentokrát v mimořádně slavnostním rámci, a další setkání se zaměří na značku “Made in Czechoslovakia”.

Zvláštní zmínku si zaslouží nový vizuál veletrhu, který se představuje u příležitosti jubilejního 60. ročníku MSV. Vítězný návrh vzešel z grafické soutěže, je sebevědomý ve svém minimalismu a navazuje na ikonické plakáty ze šedesátých let. Ozubené kolo, modrá a červená barva, šipky a uprostřed písmena MSV - česká zkratka, kterou dobře zná a používá celý strojírenský svět. Podle odborníků je nová grafika veletrhu moderní, nadčasová a zajímavá i v online aplikacích.

Datum: 22.6.2018 16:23:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště