Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Moskva slavnostně otevřela svoji expozici

 

Město Moskva patří k tradičním vystavovatelům mezinárodního strojírenského veletrhu. Letos přivezla do Brna desítku firem, které mají výrazně inovativní programy a výrobky.

„Vystavující firmy mají různé zaměření. Najdeme mezi nimi například společnost, která se zabývá vývojem řídících bloků pro železniční dopravu a jejíž zařízení spolehlivě sloužila k řízení vlaků při olympiádě v Soči, dále společnost, která se zabývá speciální povrchovou úpravou materiálů ve stavebnictví a strojírenství, firmu, která se zabývá certifikací a standardizací výrobků a která může pomoci i českým firmám s certifikací zboží na ruském trhu, a nechybí ani Institut nanotechnologií, který ve svých řešením pracuje například s mikroskopickými částicemi stříbra,“ uvedla Natalia Alexandrovna Popkova, zástupkyně vedoucí oddělení hospodářské politiky města Moskvy.

Slavnostní otevření moskevského stánku se uskutečnilo v první den veletrhu za účasti Obchodního rady Ruské federace v České republice Sergejej Kuzmiče Stupara a Generálního konzula Ruské federace v Brně Andreje Jevgeněviče Šaraškina. Ten mimo jiné ve svém vystoupení připomněl, že právě na jižní Moravě existuje celá řada firem, které rozvíjejí své podnikatelské aktivity v Rusku a uvedl také, že dosavadní spolupráce s ruskými regiony neztratila dynamiku.

Datum: 30.9.2014 11:40:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště