Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Messer Cutting Systems stanovuje trendy ve svém odvětví


Messer Cutting Systems je globální poskytovatel technologií pro kovoprůmysl. S jejich osvědčenými řezacími systémy a inteligentními softwarovými řešeními stanovují trend a laťku pro své odvětví.  V rámci všech firem vyrábějící pálicí stroje jsou světovou špičkou, což se odráží i na ceně, která však odráží kvalitu a spolehlivost produktu, který nabízí.

Zde, na veletrhu představují novinky tohoto roku, jimiž jsou produkty pro řezání autogenem, ruční řezací stroje, ruční hardware na řezání, sváření, drážkování a rovnání.  Novinkou pro tento rok je také pálicí stroj jménem Element, který představuje novou generaci. Stroj je možné osadit buď autogenním, plazmovým nebo laserovým hořákem.

Pro firmu pracuji již 27 let a co má paměť dosáhne, za dobu mé působnosti jsme na veletrzích žádný rok nevynechali a přeji všem mnoho nejen obchodních úspěchů,“ říká Martin Vozník, jednatel firmy Messer Cutting Systems.

V odvětví tepelného řezání neustále pracují na nových inteligentních, rychlých a spolehlivých řešeních s přidanou hodnotou.

 

Datum: 5.10.2022 15:56:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště