Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

merXu pomáhá strojírenským firmám obchodovat online

 

merXu.com je bezplatné evropské online tržiště pro firmy a živnostníky umožňující online nákup a prodej produktů a služeb v regionu střední a východní Evropy, konkrétně v 8 zemích – Česká republika, Německo, Slovensko, Polsko, Estonsko, Litva, Maďarsko a Rumunsko.

Cílem merXu je podporovat podnikatele pomocí poskytování služeb a nástrojů pro obchodování na lokálním i zahraničním trhu.

merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce napřímo či prostřednictvím poptávky.

Ať jste malý živnostník nebo velká firma, stačí se do tohoto tržiště jen zdarma zaregistrovat, přejít do kategorie Strojírenství a začít nakupovat levnější produkty, které běžně používáte. Můžete samozřejmě do této sekce nahrát i vaše produkty.

Produkty se dají vyhledat jak v několika hlavních kategoriích, tak také podle jejich názvu. Pokud i přesto nenajdete výrobek nebo službu, kterou byste potřebovali, stačí zadat poptávku a obratem se vám přihlásí vhodný dodavatel. Jako na správném tržišti, můžete o cenách a detailech dodávky samozřejmě vyjednávat. Pokud nakupujete ve velkém, dodavatel vám rád nabídne množstevní slevu.

Další velkou časovou a finanční výhodou je skutečnost, že vše zadáváte jen v českém jazyce a platforma vše pak přeloží do dalších 7 lokalizací sama. Materiál a vybavení tak nepoptáváte po jednotlivých firmách, ale rovnou u všech dodavatelů v 8 různých zemích, zaregistrovaných na merXu.

Nedávná situace ukázala, že i v dnešní době je možné se setkat s nedostatkem materiálu v celé republice. Co není možné nakoupit lokálně, tak snadno pořídíte třeba v Estonsku a za mnohem lepší cenu, než jste nakupovali dosud. Cena dopravy z jiných zemí není také na překážku, protože merXu hradí náklady na dopravu u tuzemských i přeshraničních transkací. Kdo si umí náklady spočítat, ví že používat merXu se vyplatí. Malá změna v myšlení tak může posunout Vaše podnikání hodně vpřed a získat obrovskou konkurenční výhodu.

Toto bezplatné tržiště nabízí nejen možnosti, jak snížit svoje náklady, ale také příležitosti k prodeji vlastních výrobků a služeb u nás i na zahraničních trzích, na kterých můžete najít i dlouhodobé dodavatele nebo odběratele.

Za platformou merXu stojí zakladatel webu Aukro.cz, Václav Liška. To je dost solidní důvod, proč věřit tomu, že se z merXu stane nový standard obchodování. Klíč je v tom, aby merXu v krátké době začalo používat hodně firem a na jednom místě se tak sešly miliony nakupujících a prodávajících. Proč nebýt mezi nimi?

 

Datum: 25.5.2022 12:41:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště