Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
13.–17. 9. 2021

Mezinárodní strojírenský veletrh

Mazak připravil dny otevřených dveří a online semináře

 

Společnost Mazak se vzhledem k rozhodnutí pořadatelů zrušit letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně rozhodla připravit řadu nových aktivit. Ty umožní zákazníkům zůstat v kontaktu se zástupci společnosti a novinkami, které v letošním roce společnost Mazak připravila. Půjde zejména o sérii dní otevřených dveří, virtuálních seminářů a osobních setkání s významnými zákazníky z České republiky a Slovenska.

„S ohledem na zdraví a s péčí řádného hospodáře plně podporujeme rozhodnutí vedení MSV letošní ročník veletrhu zrušit. Souhlasíme, že je třeba minimalizovat nejen rizika zdravotní pro zaměstnance a partnery, ale i rizika investiční. Abychom zůstali nadále v těsném kontaktu s našimi zákazníky, plánujeme v září sérii dnů otevřených dveří v našem českém technologickém centru,“ řekl Petr Šimáček, branch manager české pobočky.

Dny otevřených dveří se uskuteční ve druhé polovině září. O konkrétních datech a novinkách, na které se budou návštěvníci moci těšit, bude firma brzy informovat, a to jak na sociálních sítích, tak na webové stránce www.mazakeu.cz. Na ní se bude možné v nadcházejících týdnech registrovat i do zmíněných virtuálních seminářů.

„Těšíme se na naše stávající i budoucí obchodní partnery během podzimních akcí, ať už osobně, nebo prostřednictvím online seminářů. Jsme otevřeni i individuální návštěvě našeho technologického centra. V případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím telefonu či e-mailu. A samozřejmě nepochybujeme, že se znovu setkáme osobně a v plné síle na MSV 2021,“ dodal Šimáček.

Datum: 13.7.2020 8:52:00

Současně také

IMT
13.–17. 9. 2021


FOND-EX
13.–17. 9. 2021


WELDING
13.–17. 9. 2021


PLASTEX
13.–17. 9. 2021


PROFINTECH
13.–17. 9. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště