Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Markem Imaje Packaging Live – v hlavní roli balení piva

 

Balení piva, přesněji řečeno sekundární balení šestice piv do dárkových krabic, bude tématem letošního ročníku balicí linky na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Ve spolupráci s partnery jej připravuje agentura Equicom a generálním partnerem je firma dovážející značící technologie Markem Imaje, společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM.

Na počátku stál nápad přijít s něčím novým a dobré vztahy partnera TECH CON s pivovarem Strakonický Dudák. Slovo dalo slovo, a tak se opět mohou návštěvníci těšit na zapojení různých značících a balicích technologií a robotů do společného programu, na jehož začátku je basa piv a na konci zabalená paleta,“ uvedla Michaela Zachová, zástupkyně pořádající agentury Equicom. Roboty budou tradičně značky FANUC, integrované společností B:TECH, o značení se stará ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, chytrou identifikaci balených produktů zajistí Gaben, manipulaci krabic a zároveň koncovky pro robota dodá TECH CON a o hladký průběh linky se postarají také výškově stavitelné plošiny od ZDVIH Servisu nebo vysokozdvižné vozíky a paletizéry Hyundai dodané firmou Mátl Bula. Speciální krabice na balení piv po šesti kusech vyrábí Thimm a do linky se postupně mají zapojit ještě další partneři.

Komentované ukázky budou opět probíhat 4x denně přímo v pavilonu logistiky A2 na tradičním místě, u nich bude projektová kavárna a občerstvení a pro návštěvníky jsou opět připraveny oblíbené soutěže. Tentokrát se mezi cenami mohou těšit i na lahodný mok z pivovaru Strakonický Dudák. 

www.packaginglive.eu

 

Datum: 9.8.2022 15:28:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště