Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Maraton exportních konferencí akcí na MSV s agenturou CzechTrade

 

Nenahraditelná osobní jednání na jedné z nejdůležitějších přehlídek strojírenské produkce doplní CzechTrade i tentokrát pestrým doprovodným programem.

Co čeká na začínající i zkušené exportéry? Seriál teritoriálně zaměřených akcí započne již v září dvěma konferencemi v Praze a navazovat na ně budou další přímo na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Tradičně se také firmy mohou zúčastnit individuálních jednání se zahraničními zástupci agentury CzechTrade ze tří desítek zemí po celém světě. Je to po 5 letech největší počet zahraničních zástupců, které nabídnou své znalosti a zkušenosti na Meeting Pointu během MSV.

Po celou dobu konání veletrhu budou českým exportérům k dispozici pracovníci CzechTrade také na společném stánku v pavilonu P číslo 083.

8. září 2016

JAK EXPORTOVAT DO ÍRÁNU

Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Na Františku 32

Írán právě otevírá svoje brány. Na konferenci budou představené exportní zájmy ČR a formy podpory exportu, aktuální situace na íránském trhu, očekávání a rizika vstupu na tento trh, oborové příležitosti, financování obchodů a problematika sankcí při vývozu zboží do země.

27. září 2016

JAR, SAE A IZRAEL - STRATEGIE ÚSPĚŠNÉHO EXPORTU

Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Politických vězňů 20

Akce je určená zájemcům o obchodování v těchto teritoriích. Řečníci představí ekonomickou situaci v jednotlivých zemích, možnosti uplatnění českých exportérů, specifika obchodování a formy podpory exportu. Součástí akce budou individuální konzultace s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade

4. října 2016

MEETING POINT CZECHTRADE

Brno, Výstaviště, Kongresové centrum, sál A

Na akci mají exportéři možnost osobně konzultovat své exportní záměry s 29 zahraničními zástupci CzechTrade a 5 vedoucími ekonomických úseků zastupitelských úřadů ČR.

Zahraniční specialisté dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří než by jim přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomáhají s výběrem vhodných teritorií pro uplatnění daného výrobku, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat při pronikání na dané trhy.

Program doplní Klientské centrum pro export, které je společnou aktivitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva zahraničních věcí a agentury CzechTrade. Firmám nabízí služby Jednotné zahraniční sítě ve více než devadesáti zemích.

KOLUMBIE, MEXIKO, PERU A CHILE – SLIBNÉ TRHY PRO ČESKÝ EXPORT A JEJICH SPECIFIKA

Brno, Výstaviště, Pavilon P, sál P 3

Na konferenci představí zahraniční zástupci CzechTrade perspektivní obory pro české firmy v Kolumbii, Mexiku, Chile a Peru. Přiblíží překážky vstupu na tyto trhy, nabídnou účast na veletrzích a podnikatelských misích. Nebudou chybět ani praktické tipy pro obchodování a obchodní zvyklosti v jednotlivých teritoriích. Součástí akce jsou individuální konzultace.

PRŮMYSLOVÝ DESIGN – CESTA KE ZVÝŠENÍ KONKURENCESCHOPNOSTI A EXPORTU

Brno, Výstaviště, Kongresové centrum, sál EAkce je určena zejména zástupcům výrobních podniků, které se nebojí inovovat. Průmyslový designéři jim představí možnosti a výhody spolupráce, nebudou chybět zkušenosti z praxe. Zástupce CzechTrade přiblíží postup individuální spolupráce firmy s designérem v rámci projektu Design pro konkurenceschopnost 2016-2018.

5. října 2016

PERSPEKTIVY ČESKÉHO EXPORTU DO ČÍNY

Brno, výstaviště, Kongresové centrum, sál C

Další z řady exportně zaměřených akcí, na které se zástupci českých firem seznámí s perspektivními obory a exportními příležitosti v Číně, strategií vstupu na tento trh a získají praktické tipy pro obchodování, např. jak jednat s čínskými obchodními partnery, jak na smlouvy a spory se subjekty z Číny, jak využít asistenci 4 zahraničních kanceláří agentury CzechTrade v teritoriu atd.

7. října 2016

Ukrajina – exportní a investiční příležitosti aktuálně

Praha, CzechTrade, Dittrichova 21

Seminář představí aktuální exportní příležitosti na Ukrajině, kroky k úspěšnému vstupu na ukrajinský trh, současné investiční klima a mezinárodní zdroje financování projektů. Prezentován bude i obecný rámec místní legislativy.

Vstup na akce je zdarma, ale je nutná předchozí rezervace na www.czechtrade.cz nebo www.businessinfo.cz.

Datum: 6.9.2016 15:56:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště