Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Mahr, spol. s r.o.

PAV F 024

Optimar 100

Mahr představuje nové provedení praxí prověřeného přístroje pro kalibraci číselníkových úchylkoměrů. Nový Optimar 100 umožňuje plně automatickou kalibraci mechanických číselníkových a páčkových úchylkoměrů. Měřicí stanice je vybavena USB 3.0 kamerou s rychlým zpracováním obrazu a LED světelným prstencem, která dokáže automaticky snímat polohu ručičky úchylkoměru. Automatické odečtení hodnoty pak umožňuje minimalizovat vliv operátora na výsledek měření a téměř bezobslužnou kalibraci (obsluha musí úchylkoměr pouze upnout a definovat jeho typ v kalibračním softwaru).

Novinka

Mikrometr 40 EWRi

Nový digitální mikrometr Micromar 40 EWRi společnosti Mahr zrychluje kontrolu kvality ve výrobě. Mikrometr nabízí světově unikátní funkce: 10 mm velké číslice zaručují bezchybné odečtení měřené hodnoty; sledování tolerančních a varovných mezí zvyšuje spolehlivost procesu a integrovaný bezdrátový vysílač umožňuje přenášet měřená data přímo do PC. Mikrometr byl vyvinut tak, aby splňoval nároky moderního provozu „SMAHRT Factory“ ve smyslu Průmyslu 4.0.

Novinka

Softwarová platforma MarWin 10

Nová softwarová verze MarWin 10 nabízí nové nástroje, které umožňují zajišťovat výrobní kvalitu efektivněji s nižšími náklady. MarWin 10 obsahuje nový softwarový nástroj Mahr Remote Monitor. Tento nástroj umožňuje výrobním společnostem monitorovat stav všech měřicích stanic, které pracují na platformě MarWin a sledovat jejich využití. Získané údaje jsou cenné pro optimalizaci procesů a produktivitu při zajišťování kvality. Mahr Remote Monitor umožňuje podnikům provozovat měřicí stanice ještě ekonomičtěji.

Novinka

Všechny přístroje vám rádi předvedeme na našem stánku v rámci MSV 2017 v Brně.

www.mahr.com

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště