Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Mahr, spol. s r.o.

 

MarShaft SCOPE 250 plus
Špičkou v oblasti optického měření rotačně symetrických dílů je MarShaft Scope 250 Plus. High-end technologie Matrix kamery v kombinaci se softwarem z platformy MarWin (EasyShaft, ProfessionalShaft) vám dokážou zajistit rychlou a přesnou rozměrovou analýzu rotačních dílů. Kamera navíc umožňuje precizní analýzu jemných kontur nebo je možné využít unikátních opcí pro automatické vyhodnocení závitů. 


DRSNOMĚR MarSurf PS10
Nový mobilní drsnoměr společnosti Mahr vás přesvědčí jednoduchým a intuitivním ovládáním prostřednictvím 4,3ʼʼ TFT dotekového displeje. Posuvovou jednotku je možné od vyhodnocovací jednotky oddělit a připojit ji pomocí prodlužovacího kabelu. Měřené výsledky a profily mohou být ukládány přímo v drsnoměru (nebo na micro-SD/SDHC kartu) ve formátu PDF.

P2004 USB sonda a Millimar Cockpit software
Společnost Mahr představuje nové indukční sondy P2004 USB a měřicí software Millimar Cockpit. Sonda má USB koncovku, kterou jednoduše připojíte přímo do počítače nebo do USB rozbočovače. Měřicí software umožňuje jednoduché sestavení i komplikované měřicí úlohy pomocí předdefinovaných vzorců nebo prostřednictvím editoru vzorců (max. 128 dynamických nebo statických parametrů).Všechny přístroje Vám rádi předvedeme na našem stánku v rámci MSV 2016 v Brně.
www.mahr.cz

Datum: 10.1.2016 9:18:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště