Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Mahr, spol. s r.o.

 

Novinka Mahr 2015

Millimar C 1200 – komfortní měření délky

Nový Millimar C 1200 je elektronická vyhodnocovací jednotka s jedním kanálem pro induktivní snímač. Jednotka je kompaktní a díky tomu zabírá málo místa, navíc může být namontována přímo na stěnu. Millimar je vhodný všude tam, kde jsou požadovány přesné a stabilní výsledky. S připojeným induktivním snímačem jsou možná jednoduchá měření jako je např. měření tloušťky, měření axiálního nebo radiálního házení. Výsledky mohou být zobrazeny v milimetrech, mikrometrech nebo v palcích a dále je možné nastavit směr měření, měřicí rozsah a také jmenovitý rozměr s tolerancemi. Všechna nastavení jsou intuitivní a zvládne je i člověk, který s tímto přístrojem doposud nepracoval. Millimar je k měření připraven během několika sekund a poskytuje přesné výsledky při konstantním nulovém bodě, a to i při přepínání rozsahů.

Inovací prošla i zobrazovací část měřidla. Výborně čitelné měřené hodnoty se zobrazují na 11 cm širokém, vysoce kontrastním TFT displeji s vysokým rozlišením. Displej je plynule úhlově nastavitelný, nabízí volbu ideálního pozorovacího úhlu. Naměřené hodnoty jsou zobrazeny jako číselná hodnota i pomocí ručičky a stupnice.

Měřené hodnoty lze přenášet dále kabelem s koncovkou USB, Digimatic nebo RS232, případně i bezdrátově pomocí modulu s vysílačem. Millimar C 1200 má také digitální řídicí výstup.

Millimar C 1200 je určen i pro náročné výrobní prostředí, kde dochází k teplotním výkyvům, vibracím a je silně znečištěno. Provoz přístroje je možný také na baterie a díky tomu je vhodný i pro mobilní aplikace.

www.mahr.cz

Datum: 10.6.2015 8:42:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště