Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

macmatic s.r.o.

PAV P 025

Macmatic VMC 1600

Vertikální frézovací centrum macmatic VMC 1600 je univerzální obráběcí řešení pro efektivní frézování malých i rozměrnějších dílců díky rozjezdům os: X: 1600, Y: 700, Z: 900 mm. Vřeteno s max. otáčkami 12 000 min-1 o max. výkonu 26 kW umožňuje efektivně obrábět všechny kovové materiály od slitin hliníku přes litinu až po oceli všech kategorií. Maximální tuhost stroje zajišťuje hmotnost přes 12 000 kg a válečkové lineární vedení se čtyřmi vedeními v ose Y a se dvěma vedeními v osách X a Z doplněných o 3 bloky na každém vedení. Frézovací centrum je dále vybaveno 4. CNC řízenou osou DETRON GXA-320H s hydraulickým zpevňováním a plynulou interpolací. Samozřejmostí je chlazení středem nástroje o tlaku 20 bar a chlazení stlačeným vzduchem středem nástroje. Součástí expozice macmatic bude také představení sond Renishaw a software Renishaw Productivity+ na CNC systému Mitsubishi M70.

Kompaktní horizontální frézovací centra Akira Seiki H3XP a H250RT

Představujeme vám nové obráběcí řešení Akira Seiki v oblasti efektivního frézování obrobků menších rozměrů. Model H3XP je horizontální frézovací centrum s paletovou výměnou a paletou o rozměru 320 x 320 mm včetně integrované 4. osy. Dostupná je také verze s paletovým výměníkem na 6 palet. Model H250RT je vybaven sklopným a otočným stolem o průměru 250 mm v pětiosém provedení (CNC řízené osy B a C). Oba stroje jsou konstruovány tak, aby svou dynamikou vyhověly požadavkům efektivní sériové výroby. Parametry jako rychloposuv 48 m/min v lineárních osách a rychlost výměny nástroj-nástroj 1,6 s předurčují stroje k sériové práci. Výměník nástrojů na 36 (volitelně 60) nástrojů standardu ISO40 nebo HSK-A63 zvyšuje flexibilitu stroje nejen díky vysoké kapacitě zásobníku, ale také díky možnosti použití sesterských nástrojů. Stroj si můžete nakonfigurovat v konfigurátoru na stránkách www.macmatic.cz/konfigurator.

Odsavače par macmatic Aspira

Přímo na webových stránkách firmy macmatic si také můžete zakoupit příslušenství k CNC obráběcím strojům www.macmatic.cz/prislusenstvi. Velmi oblíbeným produktem je řada odsavačů par macmatic Aspira dodávaných ve 3 výkonových variantách: 960 m3/h, 1200 m3/h a 1560 m3/h. Zákazníci oceňují snadnou instalaci, údržbu, a především nízké provozní i pořizovací náklady. Všechny vnitřní části odsavače jsou omyvatelné. Jediný spotřební díl odsavačů Aspira je HEPA filtr, který je volitelným vybavením, ovšem i bez HEPA filtru je přínos v čistotě prostředí okamžitý. Odsavače macmatic Aspira jsou zajímavou alternativou zavedených odsavačů, o čemž svědčí stovka prodaných kusů od uvedení na trh v České a Slovenské republice v roce 2016.

www.macmatic.cz

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště