Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

M & B Calibr představí zajímavé novinky ze světa měřicích přístrojů

 

M & B Calibr pro vás připravuje zcela nový koncept stánku, odhalí vám své vize do nejbližších let a představí zajímavé novinky ze světa měřicích přístrojů předních výrobců, nové katalogy Mitutoyo, INSIZE, Mahr, Helios Preisser, Mahr, Wera, Kinex, Kmitex atd.

Přijďte si osobně vyzkoušet nové přístroje na trhu a využijte tuto příležitost k osobním konzultacím vašich individuálních potřeb. K dispozici vám bude náš tým od obchodních zástupců až po aplikační a kalibrační techniky.

Nadcházející MSV 2021 je pro nás výjimečné. V listopadu slavíme 30 let našeho působení na trhu. Naše odhodlání a chuť přinášet inovace do přesného světa metrologie se nezměnilo, ba naopak, je stále plné vizí, které přeměňujeme do reálné podoby, a v tomto duchu bude i letošní MSV.

MSV 2021 je pro nás zároveň oslavou. Budeme rádi, když budete její součástí a zastavíte se u nás na stánku číslo 73 v pavilonu F.  Osobně si s námi symbolicky přiťuknout na další spolupráci. Budeme mít pro každého našeho zákazníka připravený malý dárek.

Připravili jsme virtuální prohlídku Showroomu, kde si všechny produkty můžete prohlédnout on-line a rovnou zjistíte i jejich ceny: M & B Calibr » INSIZE Showroom (matterport.com)

Připravili jsme pro vás pohled do naší firmy a života v ní. Vítejte u nás v M & B Calibr: https://youtu.be/AZ24hLu0BT8

 

Datum: 29.10.2021 11:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště