Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Linka zabalí hračky pro děti v nemocnicích

 

Pobyty v nemocnicích jsou často zdlouhavé a zejména pro děti velice nudné. O to, aby se jim lépe zotavovalo, se postará balicí linka GABEN PACKAGING LIVE. Ta pro ně totiž letos na Mezinárodním strojírenském veletrhu zabalí stavebnice značky SEVA.

Linka bude v pavilonu Z v provozu čtyřikrát denně – v 10, 12, 14 a 16 hodin. Návštěvníci uvidí plně automatické balení, značení, manipulaci, paletizaci i distribuci, o které se postará téměř deset strojů. Nově mezi nimi bude robot Fanuc Arc Mate 0iB, který poskládá přepravní krabice a vloží do nich krabičky s hračkami.

Zabalené hračky poputují do pěti zařízení – Dětské nemocnice Fakultní nemocnice Brno, Kliniky dětského lékařství Fakultní nemocnice Ostrava, Dětské kliniky FN Olomouc – Hematoonkologického oddělení, Pediatrické kliniky Thomayerovy nemocnice a Dětského oddělení Vsetínské nemocnice.

Lidé si navíc mohou u balicí linky zasoutěžit. Stačí, když nejrychleji složí stavebnici. Čeká je také ochutnávka pečiva Breadway v projektové kavárně.

Kromě GABEN PACKAGING LIVE čeká na návštěvníky v pavilonu Z výstavu 3D tisku nebo oblíbený ElectroPark. V dalších pavilonech pak zhlédnou nejmodernější průmyslové stroje.

Mezinárodní strojírenský veletrh je otevřený od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin, poslední den se zavírá už v 16 hodin. Nejvýhodnější vstupenky jsou k dostání na webu.

Datum: 5.10.2017 18:38:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště