Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

LINAK: Naše řešení hýbou lidmi – v práci i v životě. We Improve Your Life!

 

Společnost LINAK® vyrábí elektrické lineární pohony zajišťující plynulý pohyb v nejrůznějších aplikacích. Patří mezi ně například zdravotnictví, zemědělství, výroba komfortního nábytku, vybavení kancelářských interiérů a průmyslová automatizace – možnosti jsou takřka nevyčerpatelné.¨

Společnost LINAK vznikla v roce 1907 jako rodinný podnik založený na přání zlepšovat životy lidí. V roce 2019 dosáhl obrat společnosti 560 mil. EUR – díky práci 2400 skvělých zaměstnanců ve 40 zemích. Centrála podniku se nachází ve městě Guderup v jižním Dánsku a výrobní závody jsou vybudovány v Dánsku, Číně, USA, Thajsku a na Slovensku.

Kvalita, inovace, odpovědnost a lokální zastoupení globálního výrobce jsou základní pilíře společnosti LINAK.

"Vyrobeno předními odborníky v oboru, využívajícími nejmodernější technologie a zdokonalené výrobní metody, můžete očekávat stejnou kvalitu po celém světě. Zlepšujeme váš život dodáváním kvalitních řešení, která podporují vaši značku."

 

Mezi obchodní oblasti pokrývané společností LINAK patří:

  • TECHLINE – Řešení s elektrickými pohony pro náročné podmínky v průmyslu, zemědělství a automatizaci zemědělství.
  • DESKLINE – Kompletní flexibilní systémy pohonů a zvedacích sloupků pro výškově nastavitelné stoly, pracovní stoly, kuchyně, multimediální zařízení a pulty.
  • HOMELINE – Spolehlivá a inovativní řešení elektrického polohování relaxačních lůžek a naklápěcích křesel používaných v soukromých domech.
  • MEDLINE & CARELINE – Řešení s elektrickými pohony pro zdravotnictví, nemocnice, sanatoria, léčebná střediska i soukromé domy.

Mezi exponáty firmy LINAK budou elektrické lineární pohony, zvedací sloupky, kontrolboxy, ovladače a příslušenství k pohonům.

 

Datum: 19.5.2022 10:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště