Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Leonardo technology, s.r.o.

PAV E 016, 008, VP C3

Nejrychlejší značení na světě pomocí JET3up RAPID

Vysoký stupeň automatizace má za následek zvýšenou produkci výroby. Bohužel značicí systémy nedokáží s touto rychlostí držet krok a celý proces zpomalují.

Proto jsme přišli s tiskárnou Leibinger JET3up RAPID. Je to jediná průmyslová inkjet vysokorychlostní tiskárna na světovém trhu pracující na hranici fyzikálních možností. Rychlost značení je až 1000 m/min. (60 km/h). To je jako byste jeli v obci autem a tiskli na obrubník souvislý text.

Tato extrémní rychlost je důležitá především při značení kabelů, hadiček, trubek apod. Tisk je jasně čitelný na různých površích materiálů.

JET3up RAPID dokáže zvýšit efektivitu produkce až o 40 % oproti rychlostním inkjet tiskárnám dostupným na světovém trhu a zvýšit tak zisky výrobním společnostem.

Až 100 W na vláknovém laseru

Myslím ekonomicky, proto volím laser SOLARIS = značení bez spotřebních materiálů se spolehlivým chodem a životností laserového zdroje 145 000 hodin kontinuálního výkonu.

Laser SOLARIS je nepostradatelným pomocníkem především v automotive průmyslu při statickém i dynamickém (za pohybu) velmi kvalitním značení na v průmyslu používaných materiálech. Jeho nejvýkonnější 100 W verze nese označení Solaris e-SolarMark FL10.

Ten díky svému výkonu dokáže vygravírovat potřebné značení např. do kovů několik desetin mm do hloubky během malé chvilky. Laser navíc obsahuje optický izolátor, který ochrání laser před odrazy laserového paprsku do optiky.

Díky svým malým integračním rozměrům je vhodný pro vestavbu do výrobních linek a jednoúčelových strojů. Zároveň díky celonerezovému průmyslovému provedení je vhodný do všech průmyslových odvětví.

www.LT.cz

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště