Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Leonardo technology s.r.o. Již více jak 14 let řešíme projekty průmyslového značení

 

Tým techniků Leonardo technology, který zabezpečuje veškeré požadavky průmyslového značení, identifikace, datamatrix kódu, RFID a vlastní výrobu spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny, představí na MSV v Brně novinky z oblasti značení na všechny druhy materiálů a to hned ve dvou svých expozicích.

V první expozici budou k vidění novinky z oblasti vláknových / YAG, CO2, zelených a UV laserů Solaris. Připravena bude pro všechny návštěvníky také praktická ukázka značení s ekonomickou variantou "sexy" Solaris laseru. Oblast inkoustového značení bude zastoupena již legendárním inkjet Leibingerem. V expozici budou však k vidění i mnohé další technologie.

Druhá expozice bude věnována spotřebním materiálům pro všechny termotransferové tiskárny (etikety, TTR pásky a originální tiskové hlavy).

Přijďte nás navštívit ve dnech 3. – 7. 10. 2016 na MSV 2016 v Brně.

Naleznete nás v hale E, na stáncích č. 8 a 16. Navíc každý, kdo nás navštíví, si bude moci odnést nový časopis Leonardo technology "Holy Laser - vše co jste chtěli vědět o laserech, ale báli jste se fyziky".

www.LT.cz

Datum: 17.8.2016 14:04:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště