Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Laempe + Panáčková s.r.o. opět představí několik zajímavých exponátů

 


Laempe + Panáčková je rodinnou firmou s dlouholetou tradicí, která je obchodním zastoupením pro Českou republiku a Slovensko. Zastupuje zahraniční společnosti vyrábějící stroje pro slévárny a strojírny. Laempe + Panáčková s.r.o. bude jako již tradičně vystavovat na veletrhu FOND-EX mnoho strojů a zařízení. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout průběžné tryskací zařízení, stroj na broušení odlitků a zařízení na odjádrování odlitků. 

PSAG – stroje na broušení a cídění odlitků

Zařízení Koyama slouží k broušení a řezání odlitků, zejména pak k odstranění zateklin, vtokových soustav a nálitků. Brousící a řezací automaty Koyama jsou konstruovány pro odlitky ze slitin železa, hliníku, mědi a mosazi v hmotnostech od 1 kg do více než 400 kg. Odlitky jsou opracovány 2-5 rychleji než u ručního cídění, navíc za konstantní kvality. Stroj se vyznačuje jednoduchou a bezproblémovou obsluhou - programování Koyamy se provádí na místě, bez nutnosti předchozích zkušeností s CNC programováním.

              

Rösler Oberflächentechnik GmbH – průběžné tryskací zařízení s drátěným pásem

Průběžné tryskací zařízení s drátěným pásem od společnosti Rösler je ideální pro všestranné a komplexní tryskání plochých, objemných a složitých dílů v nepřetržitém procesu. Díky osazení celkem 4 vysoce výkonnými metacími koly (lze rozšířit na 8 metacích kol) je možno zpracovávat velké objemy velmi komplexních dílů. K dopravě dílů slouží vysoce odolný drátěný pás, jehož strukturu a rozměr ok lze přizpůsobit na přání zákazníka. Speciální vedení pásu umožňuje průchod tryskacího média ze spodních metacích kol pouze jednou vrstvou pásu, takže případná tvorba stínů na dílech od transportního pásu je tímto eliminována na maximum. 

Massin Technologies – odjádrování odlitků

Stroje MASDIM jsou speciálně navrženy a patentovány pro odjádrování středních a velkých sérií odlitků. Jeho velká přizpůsobovací schopnost umožňuje odstranění jader z nejrůznějších dílů, jako jsou hlavy válců, potrubí, bloky motorů, rámy, třmeny atd. v rozmezí od 10 do více než 150 kg. Díky své vysoké účinnosti a spolehlivosti v náročném průmyslovém prostředí umožňují stroje MASDIM úplné vyprázdnění odlitků v krátkém čase a zvyšují rychlost výroby jak při nezávislém manuálním zakládání, tak při integraci do robotické buňky. Stroje MASDIN od Massin technologies má instalováno mnoho sléváren po celém světě, čímž se Massin technologies stal prověřeným dodavatelem automobilového průmyslu.

Cílem firmy Laempe + Panáčková je poskytovat našim zákazníkům ty nejkvalitnější a nejmodernější zařízení a služby. Díky širokému spektru zastupovaných firem jsme schopni nabídnout řešení na míru přesně dle vašich požadavků. Naše spolupráce se zákazníkem nekončí prodejem zařízení, ale dále pokračuje i servisem zařízení, dodávkami náhradních dílů a asistenčními službami. Pro nás není rozhodující objem vaší produkce, ale váš zájem o nejmodernější špičkové technologie. Je nám potěšením poskytovat Vám pouze to nejlepší, co lze v daném odvětví nabídnout.

Rádi vás přivítáme na našem stánku číslo 018 v hale E na veletrhu FOND-EX 2022.

 

 

Datum: 16.9.2022 6:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště