Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
13.–17. 9. 2021

Mezinárodní strojírenský veletrh

KUKA uvede v Brně novou generaci nejúspěšnějších robotů

 

Specialista na automatizaci KUKA, automatizační globální společnost, inovovala svou nejprodávanější produktovou řadu - KR Quantec, jenž se na podzim představí široké veřejnosti na brněnském výstavišti u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu. Jako jeden z předních světových dodavatelů inteligentních automatizačních řešení nabízí KUKA zákazníkům vše, co potřebují se širokou škálou specializací. Sérii optimalizovali specialisté z hlediska výkonu nebo efektivity nákladů a nabízí tak největší portfolio průmyslových robotů s vysokou nosností.

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu budou tři důležité exponáty pro rok 2019.  „Letošní rok bude mít českou premiéru Quantec - 2, který bude i hlavním exponátem. Další jsou Agilus - 2 a Cybertech - 2,“ potvrdil manažer prodeje společnosti Kuka Radek Velebil. 

Od svého uvedení na trh v roce 2010 společnost Kuka dodala více než 100 000 robotů řady KR Quantec. „Pro inovování řady KR QUANTEC jsme využili naše dlouholeté zkušenosti z dynamického automatizačním průmyslu. Zákazníci proto již dnes investují do budoucnosti své výroby,“ řekl Wolfgang Bildl, zodpovědný produktový manager. S nosností mezi 120 a 300 kg jsou roboty navrženy pro použití téměř v každém segmentu na trhu, jako je automobilový průmysl, slévárenství a zdravotnictví, stejně tak i pro obrábění a manipulace.

Další informace zde

Nové režimy pohybu pro ideální kvalitu procesu

Nová generace KR QUANTEC je vybavena dodatečnými „motion modes“. Jedná se o softwarové doplňky, které zajišťují optimální pohyb robota pro specifické aplikace. Režim „path mode“ umožňuje mnohem přesnější a preciznější pohyb TCP, zatímco „dynamic mode“ zvyšuje rychlost a tím pádem snižuje dobu cyklu na zvyšuje prostupnost výrobních linek. Motion modes řídí dynamicky pohyb robota, rozšiřují jeho vlastnosti a zajišťují tak ideální kvalitu procesu.

 

Datum: 1.8.2019 9:37:00

Současně také

IMT
13.–17. 9. 2021


FOND-EX
13.–17. 9. 2021


WELDING
13.–17. 9. 2021


PLASTEX
13.–17. 9. 2021


PROFINTECH
13.–17. 9. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště