Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

KUBOUŠEK se ukáže hned ve dvou pavilonech

 

Společnost KUBOUŠEK je významný systémový integrátor technických řešení pro průmyslovou výrobu – zejména v oborech zpracování plastů, automatizace a kontroly kvality. Již od svého založení v roce 1990 staví spolupráci na kvalitě dodávaných zařízení i poskytovaných službách, inovacích, vzájemné důvěře a partnerství.

Pavilon G1

V pavilonu G1 představíme produkty pro plastikářský průmysl. Svou premiéru zde bude mít zcela nová řada vstřikovacích strojů KraussMaffei precisionMolding – výkonný ekonomický elektrický stroj, který zaujme svou dostupnou cenou srovnatelnou s hydraulickými stroji. Výrobní buňku doplní ekonomické periferní zařízení, s jejichž kombinací se efekt úsporné výroby zvyšuje. Přijďte se inspirovat, kde v dnešní době rostoucích cen ušetřit.


Pavilon F

Špičkové měřicí přístroje naleznete na stánku KUBOUŠEK v pavilonu F. Na stánku bude průřez toho nejlepšího od značky Mitutoyo, optických měřicích přístrojů VICIVISION a Metrios, měřicích ramen Tomelleri a termokamer Testo.

Abychom vám ukázali, jak jednoduché a rychlé je ovládání digitálního měřicího přístroje Metrios, chystáme zábavnou soutěž o atraktivní ceny. Proto byste náš stánek určitě neměli minout.

www.kubousek.cz

 

Datum: 17.8.2022 8:52:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště