Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

KUBOUŠEK Group pojme MSV 2019 v jiném stylu

 

Třikrát jinak. Takové je pomyslné pravidlo společnosti KUBOUŠEK GROUP, která na Mezinárodním strojírenském veletrhu obsadí výstavní plochu v pavilonech G1, F a P. Letos u příležitosti nové kampaně ukážou své exponáty v konečném výrobním procesu. Do Brna přivezou mimo jiné i Metrios MT 75 CROSS a VICIVISION M609 Techno a zblízka je poznáte na jejich stánku s číslem 60.

KUBOUŠEK Group se bude letos zaměřovat hodně na automatizaci. „Poprvé nás letos v areálu MSV najdete hned na 3 místech. Kromě tradičních stánků v pavilonech G1 a F budeme mít svou expozici i v pavilonu P, kde se představíme společně s jedním ze světových lídrů v oblasti robotizace, společností ABB,“ řekl manažer marketingu Vít Hněvkovský.

Vzhledem k tomu, že kompletní prezentaci služeb můžete celoročně vidět a zažít v Technologickém centru KUBOUŠEK v Českých Budějovicích, rozhodlo vedení společnosti letošní expozici v pavilonu G1 pojmout netradičně, z opačné strany. „Vše ukážeme na inovativním finálním produktu, který opět posouvá hranice technického pokroku. Ukážeme, jak je jeho funkčnost a design ovlivněn novými technologiemi ve výrobě,“ dodal Hněvkovský.

V pavilonu F, specializovaném na kontrolu kvality a měřicí přístroje, ukážou, že investice do automatizace nemusí být nutně vysoké. Automatizaci lze totiž velmi snadno zavést i na stávající měřicí stroje a přístroje. „Důkazem bude retrofitovaný 3D souřadnicový měřicí stroj Mitutoyo Euro C 776 Apex, který bude integrován s šestiosým robotem. Robot bude s měřicím strojem spolupracovat při vkládání, vyjímání a třídění měřených výrobků,“ uvedl na příkladu Hněvkovský.

Metrios MT 75 CROSS

Umístění: Pavilon F, č. st. 60
Výrobce: Vici & C S.p.A.
Vystavovatel: KUBOUŠEK s.r.o.

METRIOS je nejmodernější automatický digitální optický měřicí přístroj určený pro kontrolu přímo v dílenském prostředí. Provádí přesné a objektivní zkoušky kvality přímo ve výrobě, na vstupní či výstupní kontrole před expedicí, čímž dochází ke zvýšení produktivity a snížení nákladů. Díky svým specifickým nástrojům je Metrios extrémně rychlý systém eliminující chybu lidského faktoru.

VICIVISION M609 Techno

Umístění: Pavilon F, č. st. 60
Výrobce: Vici & C S.p.A.
Vystavovatel: KUBOUŠEK s.r.o.

Optický měřicí přístroj pro měření soustružených dílů s širokými možnosti vyhodnocení naměřených hodnot a špičkovou spolehlivostí. Měření probíhá bezkontaktně a velmi rychle a je možné ho provádět přímo v dílenském prostředí, a to manuálně nebo automatizovaně ve spojení s robotem pro manipulaci měřených dílů. Výsledkem je rychlá návratnost investic díky eliminaci zmetkovité výroby.

Datum: 24.9.2019 10:08:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště