Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Kterak si z MSV odnést co nejvíce užitečných kontaktů

 

Líbila by se vám jednání šitá na míru během Mezinárodního strojírenského veletrhu? Využijte kooperační platformu Kontakt-Kontrakt. Akce propojuje výhody veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu: dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem. Osvědčená kooperační akce Kontakt-Kontrakt proběhne na podzim v Brně při 63. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu ve dnech 4.–7. října 2022.

Jedná se o tradiční akci organizovanou Regionální hospodářskou komorou Brno ve spolupráci s českými a zahraničními partnery ze sítě Enterprise Europe Network (EEN), obchodními komorami, dalšími institucemi podporujícími podnikání a společností Veletrhy Brno, a. s.

RHK Brno pořádá při MSV Kontakt-Kontrakt již potřinácté. V roce 2019 se osobně zúčastnilo 289 zástupců firem z 23 zemí světa, kteří absolvovali na pět stovek bilaterálních jednání.

Sjednejte si schůzky na veletrhu s předstihem

Jak to funguje? „Je to velmi jednoduché,“ říká manažer projektu Radek Kopecký. „Zájemce, ať už návštěvník, anebo vystavovatel, se zaregistruje na speciálním webovém portále Kontakt-Kontrakt, vyplní profil společnosti a popíše nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v online katalogu, ve kterém si zapojení účastníci vybírají potenciální partnery. Ty pak mohou požádat o schůzce. Druhý účastník může schůzku buď přijmout, anebo odmítnout. Přijaté schůzky se uskuteční během MSV. Webový portál je velice jednoduchý a návodný. Účastníci si chválí naši aplikaci, díky které mohou na žádosti o schůzky reagovat operativně.

Efektivní nástroj jak pro návštěvníky, tak i vystavovatele

Kontakt-Kontrakt umožňuje vystavovatelům i návštěvníkům lépe zorganizovat čas strávený na veletrhu MSV. Je jedinečnou příležitostí naplánovat si obchodní program a sjednat si B2B schůzky s dalšími vystavovateli, návštěvníky i odborníky v předstihu. Návštěvníci veletrhu mohou pro svá jednání využít speciální jednací expozici v pavilonu A1, vystavovatelé pak v případě zájmu mohou jednat přímo na svém stánku. Během čtyř dnů jsou firmy schopny absolvovat až 40 jednání, takže mohou efektivně využít čas strávený na veletrhu.

Přihlaste se už teď, je to zdarma

Pokud vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, poznat nové trhy, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje!

Účast na kooperační akci je zdarma. Registrace je již otevřena.

Váháte? Potřebujete více informací?

Podívejte se na reportážní video z roku 2019. Vše vám ráda vysvětlí Jana Šindelková, sindelkova@rhkbrno.cz, 532 194 922.

Těšíme se na setkání s vámi v naši jednací expozici v pavilonu A1.

 

 

Datum: 22.6.2022 12:21:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště