Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

KRYTOVÁNÍ OBRÁBĚCÍCH STROJŮ – novinky firmy P.E.I. Srl na veletrzích EMO a MSV

 

  • SMART DRIVE – nový, kompaktní a cenově zajímavý motorizovaný příčník pro WAVE-SKY
  • rozšíření produktového portfolia P.E.I. o inovativní a kompletně rozkládací krytování  
    SNAP TELESCOPIC COVER
  • roletové kryty typu “J”, poháněné motorem jsou testovány proti nárazům dle EN 12417
  • nový krytovací systém s ochrannými měchy a lamelami z ušlechtilé oceli X-Y LM

 Firma P.E.I. Srl (www.pei.eu) se sídlem v italském městě Bologna, jeden z předních výrobců dynamického krytování obráběcích strojů představuje v roce 2017 na veletrzích EMO a MSV své rozšířené portfolio krytování pro průmyslové stroje a zařízení, na obou veletrzích s důrazem na krytování obráběcích strojů.

P.E.I. Srl prezentuje nový příčník SMART DRIVE pro motorizované provedení WAVE-SKY. Toto krytování střech na bázi ochraného měchu, redukuje na minimum kouř, prach a třísky, které vznikají v pracovním prostoru gantry strojů při opracování obrobku. Díky příčníku SMART DRIVE může být kryt motoru kompaktnější, což přináší výhody pro celý produkt, který je méně hlučný, má nižší váhu a je tedy i cenově zajímavější.

WAVE-SKY

Dvě velikosti SNAP TELESCOPIC COVER budou představeny jak na veletrhu EMO, tak i na brněnském veletrhu MSV 2017. Toto nové krytování umožňuje díky své kompletní a rozebíratelné konstrukci montáž a demontáž přímo na stroji a zjednodušuje podstatně údržbu stroje. SNAP TELESCOPIC COVER je vyroben ze speciální oděru vzdorné oceli a polyuretanových stěračů. Realizována mohou být krytování s šířkou do jednoho metru a délkou do 4,5 m, do maximální rychlosti 150 m min-1., a maximálního zrychlení do 2 g. Tento produkt je přihlášen k udělení patentu.

TELESKOPICKÝ KRYT SNAP

Roletové kryty typu “J” byly pro firmu P.E.I. testovány a přezkoušeny německým renomovaným zkušebním ústavem dle normy EN12417 proti nárazům. Provedení s pohonem odděluje obsluhu stroje od pracovního prostředí a je určené pro rychlou výměnu nástroje nebo obrobku. Uplatnění nachází především u vysoce automatizovaných obráběcích center. K testovacímu procesu byl vystaven certifikát.  

ROLETOVÝ KRYT „J“ S POHONEM

Jako odpověď na zvyšující se poptávky výrobců obráběcích center, představuje firma P.E.I. nové  konstrukční a výrobní struktury pro výrobu X-Y ochranných zástěn. Tato krytování se skládají z ochranných měchů za tepla svařovaných s ocelovými lamelami. Další inovativní produkt ze skupiny ochranných měchů s lamelami je systém MULTI-STEEL, kompletní řešení pro ochranu střechy a příčníku pro víceosá obráběcí centra.

KRYTOVÁNÍ X-Y LM

Firma P.E.I. Srl vystavuje:

  • na veletrhu EMO v Hannoveru od 18. do 23. září 2017, hala 7 stánek B58
  •  na veletrhu MSV v Brně od 9. do 13. října 2017, hala P stánek 080

Informace k firmě P.E.I. Srl

Firma P.E.I. Srl s hlavním sídlem firmy v Itálii ve městě Calderara di Reno (BOLOGNA) a dalšími sídly v Německu, Srbsku a Brazílii vyrábí teleskopické a roletové kryty, ochranné měchy za tepla svařované s lamelami nebo bez nich, ochranné kruhové měchy, ochranné měchy pro kloubové autobusy stejně jako profilované nebo standardní stěrače pro různá odvětví průmyslu. Početné odbytové trhy a různorodá klientela jsou výhodou firmy P.E.I. Inovace vlastních produktů, nový vývoj spolu se zákazníkem již během konstrukčního vývoje stroje, kvalita produktů a v neposlední řadě poměr cena / kvalita dělají z firmy předního evropského výrobce krytování. Přibližně 50% produkce firmy P.E.I. je rezervováno pro export

Další informace naleznete na našich webových stránkách www.pei.eu, které budou též od veletrhu MSV v českém jazyce.

P.E.I. Protezioni Elaborazioni Industriali S.r.l.
Società unipersonale del Gruppo PEI Italia Srl
Via Torretta, 32 - 32/2 - 40012 Calderara di Reno (Bologna) ITALY
Capitale Sociale € 1.000.000 i.v. - C.F.: 02894991203 - P.IVA 02894991203
Tel.: +39 051/6464811 - Fax: + 39 051/6464841 e-mail: info@pei.it

Datum: 7.9.2017 12:39:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště