Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Kontakt – Kontrakt s významnou účastí zahraničních firem

 

Tradiční dvoudenní B2B akce Kontakt – Kontrakt, kterou pořádá Regionální hospodářská komora Brno, skončila dnes odpoledne s potěšitelným výsledkem. „Letošního ročníku se zúčastnilo na 200 firem, přičemž více než polovina byla ze zahraničí,“ říká Radek Kopecký, manažer akce Kontakt-Kontrakt.


„Během dvou dnů proběhlo přes 600 jednání. Měli jsme tu například velkou skupinu z Turecka, z Ruska, byla tady spousta slovenských firem, do akce se zapojilo 13 korejských vystavovatelů. Myslím si, že letos se akce nadmíru vydařila, poměr českých a zahraničních firem byl vyvážený a přidaná hodnota přeshraničních schůzek tak byla velká,“ dodává Radek Kopecký s tím, že akce je určena jak pro návštěvníky veletrhu, kteří využívají zázemí v jednací expozici, tak pro vystavovatele, kteří mohou mít svá jednání i na stánku. „Rozvrhy schůzek se tvoří zhruba čtvrt roku dopředu, kdy si firmy z katalogu účastníků vybírají vhodné partnery k jednání, a pak se jim sestavuje finální rozvrh schůzek. Během dvou dnů jsou firmy schopny absolvovat až 27 jednání, takže mohou opravdu efektivně využit čas strávený na veletrhu. Pro vystavovatele je to možnost, jak na své stánky přivést zákazníky a budoucí partnery, se kterými si mají co říct a u kterých je potenciál navázat obchodní spolupráci.“

Kontakt – Kontrakt se koná v rámci projektu sítě Europe Enterprise Network, kterou podporuje Evropská komise a české ministerstvo průmyslu a obchodu. „Jedná se o celoevropskou síť pro podporu přeshraniční spolupráce, díky které jsme schopni do Brna přivézt spoustu zahraničních firem i ze zemí, které nepatří k tradičním partnerům českých podniků,“ potvrzuje Radek Kopecký s tím, že již od zítřka se začne s přípravou dalšího ročníku.

Datum: 4.10.2016 18:53:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště