Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Konference na MSV v Brně představí nejmodernější technologie profesionálního 3D tisku

 

Nenechte si ujít nejvýznamnější oborovou událost, která vás seznámí se špičkovými technologiemi 3D tisku z kovů, plastů a kompozitů v české praxi.


Již šestý ročník této oblíbené konference představí nejvyspělejší metody profesionálního 3D tisku, který se stává dostupnějším i pro menší firmy a jednotlivce. Nabídne pestrou přehlídku technologií aditivní výroby kovových, plastových i kompozitních dílů s důrazem na jejich uplatnění v praxi. S účastí neváhejte, pokud se zajímáte o využití pokrokových technologií pro produktivnější výrobu prototypů, nástrojů nebo koncových výrobků.

Fórum aditivní výroby na MSV 2019 v Brně nabídne celodenní program, v rámci kterého vystoupí téměř dvě desítky odborníků na aditivní výrobu. Ukáže inovace z nabídky předních světových výrobců 3D tiskáren, jako jsou Stratasys, 3D Systems, Renishaw, HP, Arcam nebo EOS a vedle nich působivé novinky, které svými možnostmi v různých ohledech překračují zavedenou praxi – například jako 3D tisk kovových dílů v kancelářském prostředí od firem Desktop Metal a Markforged či rychlý tisk velmi přesných modelů od Formlabs.

Primárním cílem konference je prezentovat možnosti současných technologií aditivní výroby prostřednictvím praktických poznatků a případových studií. V tomto duchu se ponesou i prezentace generálního partnera konference, kterým je společnost Siemens. Podrobný program s tématy všech 17 zařazených přednášek najdete na webu www.odborne-konference.cz.

Celodenní konference se uskuteční v úterý 8. října 2019 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v sálu E2 v pavilonu E na brněnském výstavišti. Pro účastníky je zajištěno občerstvení, vstup na strojírenský veletrh a slosování o hodnotné ceny v čele se stolní 3D tiskárnou Prusa i3 MK3S.

Tuto událost byste neměli minout, pokud chcete mít přehled o technologických možnostech současných 3D tiskáren pro výrobu kovových, plastových a kompozitních dílů. Nad to můžete získat bohatou inspiraci a cenné kontakty.

Další informace a registrační formulář najdete na webu www.odborne-konference.cz


 

Kontakt na pořadatele:
Ing. Jan Homola / jan.homola@novamedia.cz / +420 724 659 048
Organizátorem konference je společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o. / www.novamedia.cz

Datum: 19.9.2019 14:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště