Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KNIHÁŘ - čtení jinak s chytrým zápisníkem knih

 

Téma knih byste na strojírenském veletrhu nečekali, o to více vám ale zajistí nevšední zážitek. Navštivte stánek Olomouckého kraje v pavilonu Z (č. 121) a zjistíte, jak můžete číst jinak s chytrým zápisníkem knih.


Jen před necelým měsícem podnikavé Kniholky,  jejichž vášní jsou knihy a učení se z nich, uvedly na trh KNIHÁŘ - speciální zápisník, který umožňuje čtenářům zaznamenat své osobní prožitky s knihami a spolu s nimi růst. Vychází z jednoduché a chytré metody záznamu knih, kterou autorky vymyslely.

“Cítila jsem, že už nechci číst knihu za knihou tak, aby každý nový příběh překrýval ten původní a já jsem si zanedlouho přestala pamatovat, co jsem si z knihy chtěla odnést. Mrzelo mě, že se mi ty důležité momenty vytrácejí v paměti. Cítila jsem, že čtu hodně konzumně. Pak už trvalo jen chvilku, než jsem si uvědomila, že můžu začít číst knihy jinak. A tak to celé vzniklo. Vymyslely jsme, jak si vhodně zapisovat prožitky s knihami, jak tam dostat rozměr čtenářova života a propojit ho s příběhem knihy, jak vlastně s každou přečtenou knihou růst.,” vysvětluje svou motivaci Vlaďka Závrská, autorka a hlavní realizátorka nápadu. S nápadem uspěly v soutěži podnikatelských záměrů a nedlouho na to byl Knihář na světě. Zajímavostí Kniháře je vedle chytré metody zápisu knih také jeho neotřelý design a speciální otevřená vazba. Čtenář si tak užije pohodlný zápis díky dokonale plochým dvoustránkám. K výrobě využily ekologický papír s příměsí organických materiálů, který také zvyšuje komfort při psaní.

“Knihář je více než zápisník, od prvního doteku papíru po poslední čtenářovu tečku je zážitkem.”, doplňuje Závrská. Během veletrhu se můžete s autorkami osobně potkat a tento mimořádný zážitek vyzkoušet. Můžete také využít speciální veletržní ceny.

Kniholky se svým projektem Knihář zvítězili ve speciální kategorii „Podnikatel v sukních“ v rámci soutěže Podnikavá hlava, kterou letos již podeváté vyhlašoval Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (www.podnikavahlava.cz).


Datum: 7.9.2018 15:04:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště