Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

KNAP INDUSTRIETECHNIK

VP C 001

Knap Industrietechnik s.r.o. se poprvé představí na MSV 2017

Na volné ploše před pavilonem C bude prezentována technika na těžké zdvihy v energetice a jiných strojírenských odvětvích. V expozici se budeme snažit namodelovat přibližnou ukázku těžkého zdvihu.

Předvedená technika

Modulární, příhradová, věžová konstrukce s nosností 800 tun • kolejový systém s nosností 700 tun • hydraulické portálové zvedáky od značky Lift Systems s nosností 700 tun • přemosťovací traverzový systém s nosností 700 tun • lanové, kleštinové zdviháky s nosností 432 tun – tento model je určen pro zvedání břemen.

Pro transport předvádíme ukázku samohybně modulárního podvalníku SPMT od firmy Scheuerle, který je určen jak pro transporty po zpevněných dopravních trasách, tak i do náročnějšího terénu. Jeho maximální technická nosnost na jednu osu je 40 tun.

Tyto podvalníky máme 4, tudíž máme 16 os a dva pohybové dieselovo-hydraulické agregáty. Na této sestavě, která se dá vzájemně propojit do různorodých transportních celků můžeme transportovat břemeno o hmotnosti 560 tun.

Druhý vystavovaný podvalník THP/SL slouží také k převozům těžkých břemen převážně po zpevněných dopravních trasách. Jeho sové zatížení je 16 tun. Vlastníme 16 os, které jdou použít jak v přívěsové tak v návěsové sestavě, které uvezou 250 tun.Použití v elektrárně


Schéma expozice

www.knapcz.cz

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště