Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Klüber Lubrication představí nabídku speciálních maziv

 

Jádrem podnikání společnosti Klüber Lubrication jsou speciální maziva pro počáteční plnění. Zákazníkům firma nabízí odborná tribologická řešení spočívající v přímé dodávce speciálních maziv vyvíjených na míru jednotlivým zákazníkům téměř ve všech průmyslových odvětvích a na všech regionálních trzích. Mezi zákazníky patří výrobci komponent, modulů, strojů a systémů a společnosti využívající tato zařízení při vlastní výrobní nebo zpracovatelské činnosti.

Společnost Klüber Lubrication nabízí zhruba 2000 různých speciálních maziv. Mnohá z těchto maziv byla vyvinuta a vyráběna tak, aby vyhovovala specifickým potřebám zákazníků. Díky kompetentnímu a zákaznicky orientovanému poradenství a širokému rozsahu služeb zaměstnanci vybudovali společnosti Klüber Lubrication vynikající reputaci jako partnera průmyslu i obchodu.

S více než 80 lety zkušeností, bohatými znalostmi v oboru, četnými certifikacemi, přibližně 150 výzkumnými a vývojovými techniky a dalšími technickými specialisty a vysoce výkonnými zkušebními zařízeními se jedná o jednoho z předních dodavatelů speciálních maziv v celém světě.

Společnost Klüber Lubrication byla založena Theodorem Klüberem v Mnichově v roce 1929. Do dnešní doby se zde nachází sídlo společnosti. 2 200 zaměstnanců ovšem poskytuje služby zákazníkům ve více než 30 světových zemích. Více než 1 000 z těchto zaměstnanců jsou prodejní specialisté, kteří pracují v úzkém kontaktu se zákazníky na vývoji nápadů na nová, ještě účinnější a ekologická speciální maziva.

Firma se soustředí na systematický růst podnikání, rozšiřování globální přítomnosti a uspokojování požadavků svých zákazníků – bez ohledu na to, v jaké oblasti podnikají.

 

Datum: 13.5.2022 14:51:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště