Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Kivnon: Autonomní vozíky pro „Friendly Innovation“

 

Kivnon se během třinácti let historie stal dokonalým partnerem pro zákazníky po celém světě – se svým portfoliem automaticky naváděných vozítek a mobilních robotů.  Nejprodávanější produkty, obousměrné podběhové vozítko i plně autonomní vysokozdvižný vozík, představí na letošním veletrhu. O krátké představení novinek i firmy jsme požádali Jiřího Herniana, který je Managing Director Kivnon Czech & Slovakia.

Jaké je hlavní portfolio vašich služeb či produktů a co konkrétně představíte na MSV 2022?

Kivnon od svého počátku vyvíjí, navrhuje, vyrábí a prodává tzv. AGV/AMR (Automated Guided Vehicles/Automated Mobile Robots) a zároveň poskytuje záruční i pozáruční servis těchto produktů za účelem zlepšení produktivity s ohledem na interní logistiku zákazníků.

Na veletrhu budeme mít vystavené 2 nejprodávanější produkty, a to obousměrné podběhové vozítko typ Kivnon K11, které dokáže, v závislosti na provedení, táhnout náklad až do 5 tun, a kompaktní Kivnon K05 Twister, který se vymyká tím, že lze manipulovat s materiálem i na malých plochách, tj. otáčet se kolem své osy o 360 stupňů a docílit tak možnosti zavážení vozíků s materiálem i tam, kde je nutné trajektorii zalomit na místě do pravého úhlu. Poslední vystavený robot bude Kivnon K55, tedy plně autonomní vysokozdvižný paletový vozík, který plnohodnotně zastupuje v různých průmyslových odvětvích klasické, operátorem řízené paletové vozíky.

Jaká je historie vaší firmy a účasti na MSV?

Kivnon vzniknul v roce 2009 ve Španělsku, v Barceloně s cílem uspokojit potřeby automatizace interní logistiky výrobních společností. Kivnon se zavázal být se svým produktovým portfoliem automaticky naváděných vozítek a mobilních robotů dokonalým partnerem pro zákazníky na celém světě a podpořit tak jejich současné přetvoření výroby s ohledem na čtvrtou průmyslovou revoluci (Industry 4.0). S více než 10letou historií v oblasti výroby mobilních robotů a vozítek se z Kivnonu stala globální společnost a významný hráč v tomto segmentu. Legální entita na Slovensku byla založena v roce 2018 a česká pobočka v roce 2021. Kivnon vystavuje letos podruhé na MSV. V roce 2019 to bylo pod hlavičkou Kivnon Slovakia s.r.o.

V čem jste jedineční, čím se lišíte od konkurence?

Od svého vzniku se firma zlepšuje ve všem, co dělá – zcela v duchu jejího sloganu „Friendly Innovation“. Tedy přicházet na trh s nejnovějšími technologiemi, které jsou uživatelsky příjemné a srozumitelné. Za krátkou dobu své existence si naše společnost získala renomé spolehlivé firmy působící globálně, dodávající robustní produkty a uživatelsky příjemné aplikace a software. Zákazníci si pochvalují naši schopnost dodávek tzv. na klíč (o vše se postaráme) a hlavně přístup našich zaměstnanců, které práce baví, a to se odráží na výsledcích naší práce. Naší obrovskou výhodou je fakt, že působíme na českém i slovenském trhu přímo, mluvíme lokálním jazykem, máme vlastní zaměstnance, servisní smlouvy pro záruční a pozáruční servis a reagujeme na potřeby zákazníka rychle. To vše je oceňováno a vítáno. Pravidelně žádáme naše zákazníky o zpětnou vazbu, která je pro nás jedním z důležitých faktorů pro další strategické kroky v rozvoji firmy.   

 

Datum: 12.9.2022 15:37:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště