Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Kimla představí nejrychlejší 12kW CNC vláknový řezací laser

 

Ze začátku se společnost soustředila na výrobu elektroniky a řídících systémů pro CNC obráběcí stroje. Brzy se však ukázalo, že kreativita a zkušenosti zaměstnanců umožňují mnohem více. Díky kreativitě a rozsáhlým technickým znalostem se brzo stala výrobcem strojů s výjimečným výkonem, rychlostí a technologickou vyspělostí. Dnes má polská společnost Kimla více než 200 zaměstnanců, kteří vyrábějí širokou škálu zařízení používaných v různých aplikacích, včetně řezání a frézování kovů, zpracování kůže, dřeva a kompozitů.

Společnost Kimla je považována za předního výrobce ve svém oboru a díky trvalému vývoji a zdokonalování svých výrobních zařízení organizace neustále roste. Zakládá si na přátelském a uctivém postoji ke svým klientům, jejichž spokojenost je nejdůležitější.

 V průběhu 25 let existence rozsáhlé zkušenosti a získala mnoho prestižních ocenění.

Na stánku č. 25 v pavilonu P bude možné vidět nejrychlejší 12kW CNC vláknový řezací laser. Vláknové lasery Kimla patří mezi nevyspělejší stroje co se týče jejich technického převedení tak i řídícího systému, který v sobě slučuje funkce CAD, CAM i možnosti Nestingu. Řídící systém navíc využívá dynamickou vektorovou analýzu, která mu umožňuje dosahovat extrémních rychlostí a zrychlení a maximálně tak využívat možnosti technologie vláknových laserů.

 

Datum: 28.10.2021 8:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště