Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

KASYS představí princip fungování automatizovaného skladového systému Hänel Lean-Lift


Společnost KASYS® s.r.o. již tradičně představí v pavilonu A2, na stánku číslo 2, zpracování a princip fungování automatizovaného skladového systému Hänel Lean-Lift®. K dispozici zde bude kvalifikovaný personál společnosti KASYS® s.r.o., který vám rád poskytne podrobné informace o automatizovaných skladových a archivačních systémech a nabídne vám řešení přímo na míru dle vašich potřeb.

Společnost KASYS® s.r.o. působí jako generální zastoupení společnosti Hänel Büro- und Lagersysteme GmbH v oblasti automatizovaných skladových a archivačních systémů již od roku 1992. Svým zákazníkům poskytuje společnost KASYS® s.r.o. komplexní dodání a servis automatizovaných systémů Hänel Lean-Lift®, Hänel Rotomat ® a Logi-Tower, a to včetně stavebních úprav, statických výpočtů až po softwarové vybavení systémů.

Mezi hlavní přednosti nabízených produktů patří úspora nákladů, času a prostoru. Na minimální ploše umožňují skladovat maximální počet položek, optimalizují a zrychlují logistické procesy celé společnosti, čímž dochází k efektivnímu využití času a prostoru.

V oblasti průmyslu se nabízené automatizované systémy využívají jako operativní sklady, výdejny nářadí a měřidel, mezioperační sklady anebo jako samostatné celky. V oblasti administrativy lze najít využití k archivaci dokumentů. Více informací naleznete na www.kasys.cz.

 

Datum: 29.10.2021 7:56:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště