Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Kärcher spol. s r.o.

 

Ringler – odsávací zařízení a mobilní průmyslové vysavače

Ringler produkty odpovídají nejvyšší kvalitě průmyslových výrobků s dlouhou životností již přes více než 40 let. 

Ringler nabízí ve skupině mobilních průmyslových vysavačů vysoce výkonná zařízení. Jedním z nich je mobilní průmyslový vysavač RI 100 W2E. S výkonem 2,6 kW, sacím podtlakem 23 kPa a průtokovým množstvím vzduchu 430 Nm³/h dokáže odsávat velké množství kapalin, např. olejů a chladicích kapalin. Dále je vhodným typem na odsávání špon a větších nečistot kolem obráběcích strojů a to i v případě, že jde o kombinaci kapalin a pevných látek, které je třeba separovat, a to díky nerezovému integrovanému sítu.

Ringler nabízí  široké spektrum příslušenství v DN 40, 50 a 70. Při odsávání velkého množství kapalin je možno osadit tento vysavač přečerpávací pumpou.

Tento vysavač najde uplatnění u obráběcích strojů, v těžkém průmyslu ale i v menších dílnách.

Iceblaster IB 7/40 – Čištění pomocí suchého ledu

Ledovým chladem proti nečistotám – šetrně vůči povrchům

Iceblaster  IB 7/40 pro čištění pomocí suchého ledu, tedy CO2 v pevné formě, je velmi kompaktní stroj, který je vhodný i pro jemnou práci. Nízká spotřeba stlačeného vzduchu (max. 3,5 m3/min) umožňuje jeho napojení i na běžné sítě. Bezproblémovou manipulaci stroje o váze pouze 70 kg umožňují dvě velká kola.

IB 7/40 důsledně a efektivně odstraňuje oleje, tuky, lepidla, pojiva, silikony atd. z různých povrchů. Jeho působení je minimálně abrasivní a proto ho lze použít i pro velmi choulostivé povrchy. Spotřeba suchého ledu se pohybuje v rozmezí 15–50 kg/h, hodnoty tlaku jsou 0,2–1 MPa (2–10 bar).

Náraz pelet o teplotě –79 °C na nečistoty způsobí díky rozdílnosti teplot a kinetické energii jejich roztržení. Částice, které proniknou i do nepatrných puklinek, poté sublimují, přechází z pevného stavu přímo do plynného skupenství, aniž by zkapalnily. Tento proces je spojen až se 700násobným zvětšením molekul pelet, při němž je znečištění mikroskopicky „odstřeleno“.

B 150 R – Podlahový mycí stroj s posedem a odsáváním

B 150 R je kompaktní mycí stroj pro čištění středně velkých ploch s rozlohou 2500 až 6000 m2. Díky možnosti konfigurování lze stroj upravit dle požadavků uživatele. Na výběr jsou různé bateriové systémy, typy kartáčových hlav, pracovní šířky a sací lišty. Dále je možné B 150 R dovybavit postranními kartáči, což z něj dělá skutečně univerzální stroj – zametá, myje a odsává v jedné pracovní operaci.

Klíčovou funkcí B 150 R je bezpečnost, kterou umožňuje systém inteligentních klíčů KIK. Obsluha má k dispozici žlutý klíč, kterým je stroj uveden do provozu a pokud není určeno jinak nemá možnost změnit základní přednastavení stroje. Ty zadává provozovatel pomocí šedého klíče. Mezi parametry, které lze nastavit patří např. sací výkon, rychlost kartáče, dávkování čisticích prostředků, povolení nebo zablokování možnosti nastavování žlutým klíčem atd.

Krátká a úzká konstrukce činí stroj velmi obratným a ovladatelným – ideální pro členité interiéry.

www.karcher.cz

Datum: 9.6.2015 12:48:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště