Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
13.–17. 9. 2021

Mezinárodní strojírenský veletrh

JobFair MSV: Všichni si vyberou!

 

Letos se uskuteční 4. ročník veletrhu pracovních příležitostí ve strojírenství, elektrotechnice a dalších průmyslových oborech. Letos se na výstavišti ve čtvrtek 2. října objeví více než dvacet vystavovatelů. Což je absolutní strop, pro tento veletrh.

Součástí veletrhu je také doprovodný program, který zajistí společnost Flow-r a vystavovatelé veletrhu. Celá akce je součástí Mezinárodního strojírenského  veletrhu. „Letos mohou návštěvníci vidět nabídku těchto firem – AERO Vodochody a.s., Bircher Process Control BBC s.r.o., BOMAR, spol. s r.o., EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES, s. r. o., Erwin Junker Griding Technology, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Hanácké železárny a pérovny, a.s., Hoffmann Personal, Kariérní portál Jobs.cz, LATECOERE Czech Republic s.r.o., Monroe Czechia s.r.o., MUBEA - HZP s.r.o., Partners Financial Services, a.s., POCLAIN HYDRAULICS, s.r.o., Ray Service, a.s., Smiths Group, TE Connectivity, TRW - DAS a.s.. Hlavním partnerem veletrhu je společnost Heat Transfer Systems s.r.o.,“ dodává na úvod Jiří  Wagner, ředitel veletrhu JobFair MSV.

Hlavním odborným partnerem se stala společnost Advantage Consulting, s.r.o., která se specializuje také na technické obory: „Po technických profesích, převážně strojírenského průmyslu je velká poptávka a to jak ze strany velkých firem, tak i malých a středních podniků. Naše oborová divize Industry se specializuje na recruitment  odborníků právě z této oblasti. Máme tedy jak firmám tak i potenciálním uchazečům o práci co nabídnout,” uvádí marketing & sales specialist společnosti, Ing. Marcela Vyskoková.

Veletrh vypukne v 9:00 v pavilonu A2. Vystavující společnosti budou mít možnost využívat kóje, nebo volnou plochu, která bude pro společnosti připravena. Uprostřed celého veletržního ostrůvku bude také přednáškový prostor, kde si budou moci zájemci vyslechnout spoustu přednášek. „Letos jsme chtěli, aby si potenciální uchazeči o zaměstnání mohli vyzkoušet i pracovní pohovor, jak se prodat a dovednosti, které by se uchazečům mohly hodit,“ dodává Wagner.

Celá akce bude ukončena v 17:00, vstupné se na veletrh platí stejně, jako na Mezinárodní strojírenský veletrh. „Na všechny zájemce o práci se velmi těšíme. Strojírenství, elektrotechnika, mechanizace a automatizace mají stále velký prostor pro rozvoj. Každý kdo chce uspět, má možnost se profilovat tímto směrem,“ dává takový malý návod, kde začít, Wagner.

Více informací můžete najít na www.jobfairmsv.cz, nebo na www.facebook.com/jobfairmsv.

Datum: 11.9.2014 13:13:00

Současně také

IMT
13.–17. 9. 2021


FOND-EX
13.–17. 9. 2021


WELDING
13.–17. 9. 2021


PLASTEX
13.–17. 9. 2021


PROFINTECH
13.–17. 9. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště