Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

JobFair MSV popáté otevírá své brány

 

I letos se při MSV v Brně uskuteční veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV. Veletrh zaměřený na strojírenství, elektrotechniku, automotive a další příbuzné obory se odehraje i letos v pavilonu A2 brněnského Výstaviště. I letos si mohou dojít všichni zájemci popovídat se zástupci firem, které nabírají nové a nové zaměstnance.

Veletrh je určen jak pro studenty, kteří hledají částečné úvazky, brigády, či stáže, tak absolventy, či ostřílené matadory z praxe. „Letos bude nabídka vystavovatelů velmi pestrá. Většina firem hledá zaměstnance v řádech desítek jedinců, takže uspět bude snadnější, než kdykoli dříve. Věřím, že si všichni najdou to, co hledají,“ dodává ředitel veletrhu JobFair MSV, Ing. Jiří Wagner.

Letos se mezi vystavovateli a partnery veletrhu objeví tyto společnosti – Aero Vodochody, Erwin Junker Grinding Technology, Hofmann Personal, LATECOERE Czech republic, Poclain Hydraulics, Profesia, Smiths Group, CPL jobs, flow-r, Metaldyne Oslavany, Gebauer a Griller Kabeltechnik, Leroy-Somer EPG, Emerson Industrial Automation, Faurecia Automotive Czech republic, DHL Supply Chain, Kollmorgen, Nea engineering, TE Connectivity, National Instruments, Walter Machines, MBtech Bohemia, jobs.cz, Bircher, JTEKT Pardubice, Koyo, Randstad a Exim Tech. „Partnerů a vystavovatelů máme letos hodně, snad budou všichni spokojeni. Stejně jako návštěvníci,“ dodává Wagner, který očekává návštěvu veletrhu okolo dvanácti tisíc. Některé společnosti se navíc rády na tento specializovaný JobFair vracejí. „Je to tak, s většinou společnosti spolupracujeme dlouhodobě dá se říci že 60 % společností se objevuje na naší akci a dlouhodobě si tak budujeme dobré vztahy,“ dodává ředitel Wagner.

Součástí veletrhu bude také odborný program, ten bude letos zaměřen, jak na uchazeče o zaměstnání například přednáškou od společnosti GrowJob na téma Trénink optimistického životního stylu od Veroniky Dohnalové, tak také na prezentaci společností například MBtech, či Smith Group. „Se zajímavou přednáškou tentokrát spíše pro firmy vystoupí také Tomáš Ergens z Ligy Vozíčkářů, který bude mluvit o zaměstnávání lidí se zdravotním postižením,“ dodává Wagner. Doprovodný program bude začínat každou hodinu od 10:00 – 15:00.

Celý veletrh můžete sledovat také na sociální síti Facebook.

Datum: 17.9.2015 7:49:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště