Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

JobFair MSV 2013 potřetí s hlavou vzhůru

 

Již potřetí si dali dostaveníčko firmy na veletrhu pracovních příležitostí JobFair MSV. Letos v termínu čtvrtek 10. 10., který byl ustanoven, jako den pro školy. Mezi vystavovateli byly firmy, jako Česká zbrojovka a.s., ABB, AERO Vodochody a další. Součástí veletrhu byl také zajímavý doprovodný program.

Veletrh má své významné místo v oblasti veletrhů pracovních příležitostí. Je jedinečný zejména svým zaměřením na strojírenství a eletkrotechniku. „Jsme moc rádi, že se nám podařilo i letos přilákat velké společnosti. Některé jsou našimi dlouholetými spolupracovníky a těšíme se z jejich zájmu o náš veletrhu,“ dodává manažerka veletrhu Ing. Zuzana Bayerová.

Celkem se představilo na veletrhu 17 společností, které nabízely zejména možnosti pracovních poměrů, stáží, brigád a trainee programů. Hlavním partnerem veletrhu byla Česká zbrojovka a.s. Do doprovodného programu se zapojily společnosti jako Openagency s prezentací jazykových kurzů, společnost REED, ABB nebo Česká zbrojovka a.s.

Celkem přišlo na veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV více než 7500 lidí, kteří hledají práci. „Letos přišlo méně lidí, než loni, ale nebylo to nikterak výrazné. Věříme, že většina vystavovatelů byla spokojena s průběhem veletrhu,“ dodává Bayerová.

Více informací o veletrhu, který v dalším roce napíše svůj čtvrtý ročník, najdete na www.jobfairmsv.cz. Příští ročník se bude konat 2. října 2014.

Datum: 11.10.2013 22:00:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště