Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Jinan Bodor CNC machine Co.,Ltd.

 

T230

Maximální řezný průměr série T je o 30 % větší než běžné produkty na trhu; maximální řezná hmotnost je o 100 % větší než běžné produkty na trhu.

Vhodná pro různé ohniskové délky, které jsou řízeny řídicím systémem obráběcího stroje. Ohniskový bod se během procesu obrábění automaticky upravuje tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího obráběcího účinku u plechů různých tlouštěk.

P3015

Kompletní uzavřená ochrana zlepšuje bezpečnost při používání; ochranné sklo izoluje laserové záření, a chrání tak lidské zdraví; automatický systém odtahu kouře a prachu je šetrný vůči životnímu prostředí; inteligentní monitorovací systém snižuje úrazovost a umožňuje nám těšit se z krásy a zdraví při procesech obrábění.

i5

Vysoce přesný stroj pro řezání laserem i5 společnosti Bodor, navržen s kompletním zabezpečením a uzavřeným pracovním prostorem na ochranu uživatelů a minimalizaci znečištění okolního prostředí. Stabilní lože, lehký a pružný hliníkový příčník. Jednoduchý a inteligentní operační systém Bodor 2.0, dálkové ovládání přes Wifi, pomocný výstražný systém hlásící nízký tlak plynu. Elegantní křivky a kompaktní provedení pro jednodušší provozování. Je vhodný pro připojení do napájení. Inteligentní ochrana pojezdu, automatický lubrikační systém a inteligentní alarm, to vše poskytuje uživatelům ty nejlepší zážitky.

www.bodor.com >>

Datum: 1.8.2019 8:30:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště