Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

ITFutuRe: Výhradní dovozce značky CHAINWAY

 

Společnost CHAINWAY je v Číně velmi zvučné jméno. Jedná se o průkopníka ve vývoji produktů pro „Internet věcí“ a tradičního výrobce chytrých řešení poskytující pohodlná, spolehlivá a odolná průmyslová zařízení.

 

 

V současné době má CHAINWAY ucelenou řadu odolných průmyslových datových a palubních terminálů, a zároveň má v nabídce i samostatné UHF RFID moduly. Velké úsilí je věnováno vlastnímu výzkumu a vývoji.

Společnost ITFutuRe s.r.o. je od roku 2013 výhradním dovozcem této značky do České republiky a Slovenské republiky a zajišťuje kompletní záruční, servisní i softwarovou podporu v tomto regionu. V regionu východní Asie, Balkánu a Evropy jsou zařízení CHAINWAY rozšířena a používána v oborech jako těžařství, lékařství, logistika nebo školní doprava.

        

V rámci již čtvrté firemní účasti na veletrhu MSV vám budou představeny novinky v produktové řadě CHAINWAY, jako jsou UHF RFID čtečky s Long Range čtecím modulem nebo zbrusu nové mobilní terminály postavené na systému Android s pokročilými funkcemi.

Datum: 9.5.2022 13:07:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště