Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ITAX PRECISION s.r.o.

Hurco VMX42SRTi

Všestrannost. Těžké díly. Dokonalá konstrukce. Prvotřídní technologie.

Všestrannost: Díky velkému, integrovanému otočnému stolu jsou stroje Hurco SRTi velice všestranné. Tento extra prostor lze využít pro vedlejší operace nebo rozměrné 3osé aplikace.

Těžké díly: Protože se stůl nenaklápí, jsou tyto 5osé stroje s naklápěcím vřeteníkem a otočným stolem upřednostňovány z pravidla při obrábění těžkých dílů.

Dokonalá konstrukce: Díky této konstrukci lze stroj použít pro obrobení komplexních pětistranných dílů na jedno upnutí, stejně tak jako pro těžké a rozměrné 3osé díly, jako jsou třeba formy.

Prvotřídní technologie: To vše je podpořeno neomezeným otáčením otočného stolu a unikátním řídicím systémem Hurco WinMax, který je díky snadné obsluze a nejkratšímu přechodu od výkresu až po hotový díl tím nejrychlejším řízením v oboru.

HELLER H2000

Tato kompaktní a výkonná obráběcí centra jsou ideálně vhodná pro široké spektrum dílů a obrobků. Od výroby jednotlivých kusů až po velkosériovou výrobu. Od obrábění lehkých kovů až po těžké třískové obrábění. Zkonstruováno pro stabilní procesy s přizpůsobením rychlostí, plně zatížitelné i na okraji limitů.

EMCO CONCEPT TURN 260

Nekompromisní kvalita do posledního šroubku, a to za nepřekonatelnou cenu. Stroj obsahuje extrémně pevnou základnu, termostabilní vřeteník, vysoce kvalitní vřetenová ložiska, předepjaté vedení všech os a rychlou nástrojovou hlavu. K tomu všemu ještě EMCO WinNC + Easy2control – software na přepínání řídicích systémů s širokou dotykovou obrazovkou.

www.itax.cz

Datum: 1.6.2018 8:44:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště