Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

ITAX PRECISION s.r.o.

PAV P 070

Hurco VMX42SRTi

Všestrannost. Těžké díly. Dokonalá konstrukce. Prvotřídní technologie.
Všestrannost: Díky velkému, integrovanému otočnému stolu jsou stroje Hurco SRTi velice všestranné. Tento extra prostor lze využít pro vedlejší operace nebo rozměrné 3osé aplikace.
Těžké díly: Protože se stůl nenaklápí, jsou tyto 5osé stroje s naklápěcím vřeteníkem a otočným stolem upřednostňovány z pravidla při obrábění těžkých dílů.
Dokonalá konstrukce: Díky této konstrukci lze stroj použít pro obrobení komplexních pětistranných dílů na jedno upnutí, stejně tak jako pro těžké a rozměrné 3osé díly, jako jsou třeba formy.
Prvotřídní technologie: To vše je podpořeno neomezeným otáčením otočného stolu a unikátním řídicím systémem Hurco WinMax, který je díky snadné obsluze a nejkratšímu přechodu od výkresu až po hotový díl tím nejrychlejším řízením v oboru.

HELLER HF3500

Dynamické a produktivní obrábění v pěti osách, to je nová řada strojů HF značky HELLER. Vše vychází z klasických HELLER „genů“ – nejvyšší kvalita, perfektní produktivita a totální spolehlivost v každodenním procesu po celou dobu životnosti stroje. Ideálně vybaven pro zvládnutí všech obtížných požadavků moderních procesů.
Vysoce produktivní a flexibilní, jednoduše ovladatelný a udržovatelný, pro přímé zakládání dílu nebo s výměníkem palet: stroj HF je stvořen pro vysoký výkon s minimálními požadavky na manipulaci. Stvořen pro práci.

EMCO CONCEPT TURN 260

Nekompromisní kvalita do posledního šroubku, a to za nepřekonatelnou cenu. Stroj obsahuje extrémně pevnou základnu, termostabilní vřeteník, vysoce kvalitní vřetenová ložiska, předepjaté vedení všech os a rychlou nástrojovou hlavu. K tomu všemu ještě EMCO WinNC + Easy2control – software na přepínání řídicích systémů s širokou dotykovou obrazovkou.

www.itax.cz

Datum: 22.6.2017 11:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště