Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ITAX PRECISION s.r.o.

 

Hurco VMX42SRTi
Všestrannost. Těžké díly. Dokonalá konstrukce. Prvotřídní technologie.
Všestrannost: Díky velkému integrovanému otočnému stolu jsou stroje Hurco SRTi velice všestranné. Tento extra prostor lze využít pro vedlejší operace nebo rozměrné 3osé aplikace. 
Těžké díly: Protože se stůl nenaklápí, jsou tyto 5osé stroje s naklápěcím vřeteníkem a otočným stolem upřednostňovány z pravidla při obrábění těžkých dílů. 
Dokonalá konstrukce: Díky této konstrukci lze stroj použít pro obrobení komplexních pětistranných dílů na jedno upnutí, stejně tak jako pro těžké a rozměrné 3osé díly, jako jsou třeba formy.
Prvotřídní technologie: To vše je podpořeno neomezeným otáčením otočného stolu a unikátním řídicím systémem Hurco WinMax, který je díky snadné obsluze a nejkratšímu přechodu od výkresu až po hotový díl tím nejrychlejším řízením v 
oboru.

EMCO CONCEPT TURN 260
Nekompromisní kvalita do posledního šroubku, a to za nepřekonatelnou cenu. Stroj obsahuje extrémně pevnou základnu, termostabilní vřeteník, vysoce kvalitní vřetenová ložiska, předepjaté vedení všech os a rychlou nástrojovou hlavu. K tomu všemu ještě EMCO WinNC + Easy2control – software na přepínání řídicích systémů s širokou dotykovou 
obrazovkou.

www.itax.cz

 

 

 

Datum: 10.1.2016 9:18:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště