Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

ITAX PRECISION s.r.o.

 

Hurco VMX 42SRTi

Všestrannost. Těžké díly. Dokonalá konstrukce. Prvotřídní technologie.

Všestrannost: Díky velkému, integrovanému otočnému stolu jsou stroje Hurco SRTi velice všestranné. Tento extra prostor lze využít pro vedlejší operace nebo rozměrné 3-osé aplikace.
Těžké díly: Protože se stůl nenaklápí, jsou tyto 5-osé stroje s naklápěcím vřeteníkem a otočným stolem upřednostňovány z pravidla při obrábění těžkých dílů.
Dokonalá konstrukce: Díky této konstrukci lze stroj použít pro obrobení komplexních pětistranných dílů na jedno upnutí, stejně tak jako pro těžké a rozměrné 3-osé díly, jako jsou třeba formy.
Prvotřídní technologie: To vše je podpořeno neomezeným otáčením otočného stolu a unikátním řídicím systémem Hurco WinMax, který je, díky snadné obsluze a nejkratšímu přechodu od výkresu až po hotový díl, tím nejrychlejším řízením v oboru.

EMCO Concept Turn 60

Concept Turn 60 je počítačem ovládaný, 2-osý stolní CNC soustruh, vyhovující průmyslovým standardům konstrukce a funkčnosti. Na základě úspěšného CT 55 nový CT 60 nabízí obsluze více funkcí a dokonce lepší výsledky, to vše v souladu s požadavky ISO23125.

Pomocí tohoto stroje lze předvést veškeré klíčové procesy moderní výroby praktickou cestou.
Stroj Concept Turn 60 je samozřejmě vybaven unikátní koncepcí vyměnitelných ovládacích klávesnic, stejně jako všechny EMCO Concept stroje. Díky tomu lze mít na jednom stroji více řídicích systémů.

EMCO Concept Mill 55

Tento kompaktní frézovací stroj je dokonale přizpůsoben CNC výcviku a má téměř všechny funkce průmyslového stroje. Lze ho vybavit výměníkem nástrojů s 8-mi pozicemi, výsuvným ramenem se sběrným systémem, NC polohujícím zařízením jako čtvrtou osu, mazací jednotkou a nejmodernější řídicí technologií.

Pomocí tohoto stroje lze předvést veškeré klíčové procesy moderní výroby praktickou cestou. Stroj EMCO Concept Mill 55 je samozřejmě vybaven unikátní koncepcí vyměnitelných ovládacích klávesnic, stejně jako všechny EMCO Concept stroje. Díky tomu lze mít na jednom stroji více řídicích systémů.

Datum: 15.8.2015 9:01:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště